Pánské velikosti oděvů podle STN EN 340

Velikost

44

46

48

50

52

54

56

58

60

62

64

66

Konfekční velikost

S

 

M

 

L

 

XL

 

XXL

 

XXXL

 

obvod hrudi

84-88

88-92

92-96

96-100

100-104

104-108

108-112

112-116

116-120

120-124

124-128

128-132

obvod pasu

72-76

76-80

80-84

84-88

88-92

92-96

96-100

100-104

104-108

108-112

112-116

116-120

 

 

Košile

Obvod krku

39/40

41/42

43/44

45/46

47/48

Velikost

M

L

XL

XXL

XXXL

 

 

Dámské velikosti oděvů podle STN EN 340

Velikost

38

40

42

44

46

48

50

52

54

56

58

60

Konfekční velikost

XS

 

S

 

M

 

L

 

XL

 

XXL

 

obvod hrudi

76-80

80-84

84-88

88-92

92-96

96-100

100-104

104-108

108-112

112-116

116-120

120-124

obvod pasu

60-64

64-68

68-72

72-76

76-80

80-84

84-88

88-92

92-96

96-100

100-104

104-108

obvod boků

90-93

93-96

96-99

99-102

102-105

105-108

108-111

111-114

114-117

117-120

120-123

123-126

 

 

Velikostní tabulka obuvi

Anglické čísla33,54566,57
Francouzské čísla35363738394041
Metrická čísla2323,524252626,527
 
Anglické čísla899,510111213
Francouzské čísla42434445464748
Metrická čísla282929,53030,53132

 

 

Velikostní tabulka rukavic

Velikost

6

7

8

9

10

11

Konfekční velikost

XS

S

M

L

XL

XXL

obvod dlaně

15,2

17,8

20,3

22,9

25,4

27,9

délka ruky

16

17,1

18,2

19,2

20,4

21,5