Close

Ponožky

Funkční ponožky calze XT120, černé, XTECH

Na skladě: 14 Položky

344 Kč 13,50 € s DPH

344 Kč

Více informací

Funkční ponožky značky XTECH, model XT120 LANA MERINO, vhodné na nošení v nízkých teplotách.

Ponožky využijete při nejrůznějších sportovních aktivitách i při běžném nošení jako módní doplněk.

Ponožky mají vynikající izolační schopnosti, regulují teplotu nohou a díky speciálně vyvinutým materiálem se hodí na všechny outdoor aktivity.

Ponožky dokonale přiléhají na chodidla a lýtka, absorbují pot, odvádějí ho na povrch a tak napomáhají držet nohy v suchu během pohybu.

Sušší pokožka znamená sníženou tepovou frekvenci, čímž se vylučuje méně kyseliny mléčné a to umožňuje zůstávat déle v pohybu.

Materiálové složení: 80% Merino, 10% X-Dry (PP), 6% C

Použité materiály a technologie výroby:

Ve společnosti XTECH maximalizovaly výkonnost svých výrobků a vybrali si zcela novou cestu, pokud jde o použité materiály.

Všechny společnosti obvykle vyrábějí své výrobky s textiliemi, které jsou na trhu a výsledkem je, že mají podobné výrobky ale chybí jim činnosti ve výzkumu a vývoji.

Ambiciózní projekt značky XTECH zahrnuje studium a výrobu přízí speciálně vytvořených a vyvinutých v součinnosti s analytickým laboratoří podle jejich zpracovatelských technik, typu použitých strojů a vlastností, které musí mít hotový výrobek.

Výsledkem je nové vlákno XDRY s výjimečnými vlastnostmi, které je vyrobeno na míru a výlučně pro XTECH.

XDRY

XDRY je značka, která identifikuje polypropylen s dutými vlákny, vyvinutý společností XTECH. Hlavními vlastnostmi jsou prodyšnost, lehkost a optimální termoregulace v létě iv zimě.

Tato příze se vyrábí podle patentovaných technik zpracování a vlastností, které musí mít hotový výrobek. Výsledkem je vlákno s výjimečnými vlastnostmi, které je vyrobeno na míru a výlučně pro XTECH.

Složení je ze 100% polypropylenu, ale techniky zpracování a postupy k vytvoření tohoto vlákna zůstávají přísně tajné!

LYCRA

Lycra® je obchodní název pro elastan vyráběný od roku 2004 firmou Invista. Vlákno obsahuje více než 85% polyuretanu, jeho elastičnost spočívá v chemickém spojení tuhého Urethane s amorfním segmentem z polyesteru.

Vyrábí se jako multifilament, jednotlivé elementární vlákna jsou slepeny dohromady. Vzhledem k tomu, že je Lycra téměř vždy smíchaná s jinou tkaninou, nejčastěji s bavlnou nebo polyesterem, tak po oblečení vytvoří doslova druhou kůži.

Člověk s jedinečnými křivkami se předtím často setkával s tím, že mu oblečení nesedělo, díky LYCRA tomu však tak již není.

Lycra se totiž dokáže dokonale přizpůsobit tělu, a to bez omezení pohybu. Elastické vlákno tak umožňuje volný pohyb, který oceníte nejen při sportu. Díky tomu, že se vlákno natáhne, když je to nutné, nebo stáhne, když je v klidu, zajišťuje větší pohodlí po celých 24 hodin.

Resistex® COPPER je příze s vysokým technologickým obsahem získaná spojením přírodních nebo umělých vláken s čistou mědí.

Resistex® COPPER bojuje proti choroboplodným zárodkům a bakteriím, které jsou potenciálně škodlivé pro zdraví, je antibakteriální a dokáže inhibovat množení bakterií. Kovy jako měď a stříbro jsou známé jako "baktericidní látky" a jejich účinek je v působení na buněčnou stěnu mikroorganismu. Tato vlastnost pomáhá snižovat zápach způsobený bakteriemi.

Resistex® COPPER měď rozsah příze se používá pro antistatického přírodě, vynikající tepelnou vodivost, bacteriostaticity a prospěšné vlastnosti, které poskytuje pro lidské tělo.

Příze Resistex® COPPER se těší oblibě pro svou vynikající tepelnou vodivost, bakteriostatický účinek a další vlastnosti prospěšné pro lidské tělo.

Merino® vlna

Merino® vlna pochází od stejnojmenného plemene ovce (Merino), Které je pro svou jemnou vlnu velmi ceněné. Vlna se totiž může pochlubit skvělými vlastnostmi - je například velmi hebká, nemusíte se tak bát, že vás bude Merino® oblečení tzv. Kousat. Kromě toho je tento materiál známý svými špičkovými izolačními vlastnostmi. Díky nim vám bude v takovém oblečení v zimě teplo, v létě vás naopak příjemně zchladí. Proto je vhodné trička či tílka nosit jako první izolační vrstvu.

Přestože má Merino® vlna skvělé izolační vlastnosti, je zároveň prodyšná a díky speciálnímu povrchu předchází tělesnému zápachu. Povrch totiž zamezuje množení bakterií, díky čemuž je možné tričko nosit výrazně déle než běžné tričko aniž nevábně zapáchalo.

V neposlední řadě je třeba zmínit snadnou údržbu, Vlákna totiž mají ochrannou mikrovrstvu, která zabraňuje proniknutí nečistot do vláken a zároveň usnadňuje čištění.Parametry

Zloženie80 % merino vlna, 10 % polypropylen, 6 % medené vlákno, 4 % elastan
FarbaCierna
Veľkosť35/38, 39/42, 43/46
Sezónazimná sezóna
Funkční ponožky calze XT120, černé, XTECHXT069-39/42 Barva: čierna
Velikost: 39-42

Skladom: 5 položiek (k odoslaniu ihneď)

344 Kč13,50 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkční ponožky calze XT120, černé, XTECHXT069-35/38 Barva: čierna
Velikost: 35-38

Skladom: 4 položky (k odoslaniu ihneď)

344 Kč13,50 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkční ponožky calze XT120, černé, XTECHXT069-43/46 Barva: čierna
Velikost: 43-46

Skladom: 5 položiek (k odoslaniu ihneď)

344 Kč13,50 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Close