Close

Kombinézy

Katalog

Kombinézy Počet produktů: 4

Monterkové kombinézy vhodné do každého odvětví. Ideální pracovní oděv pro práci v terénu i do dílny. Kvalitní smíšené materiály nebo čistá bavlna zaručí pohodlí a chrání pokožku před nachlazením, zraněním i postříkáním a zároveň odvádějí pot. Na kombinézách jsou pevné manžety, opasek, zvýšený límec, spousta praktických kapes na zapínání, volných...

Pokračovat

Monterkové kombinézy vhodné do každého odvětví. Ideální pracovní oděv pro práci v terénu i do dílny. Kvalitní smíšené materiály nebo čistá bavlna zaručí pohodlí a chrání pokožku před nachlazením, zraněním i postříkáním a zároveň odvádějí pot. Na kombinézách jsou pevné manžety, opasek, zvýšený límec, spousta praktických kapes na zapínání, volných, ale i krytých patkou. Na horní část si můžete doplnit logo firmy. Kombinézy jsou v řadě barevných kombinací.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Konfekční velikosti

    Při výběru pracovního oblečení je velikost klíčová. Snažíme se vám výběr co nejvíc usnadnit. V této kategorii naleznete běžné velikosti. Důležité parametry při vybírání jsou výška postavy, obvod hrudníku a obvod pasu. Samozřejmě je třeba přihlížet i ke střihu daného produktu. Spousta lidí má problém při koupi zboží a právě proto je třeba vědět svou konfekční velikost. Velikost si změříte jednoduše: potřebujete krejčovský metr, případně asistenta, tužka a papír. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě hrudníku vodorovně kolem těla. Obvod pasu měříme v úrovni pásku. Boční délka se měří od pasu přes boky až ke chodidlu.

 
Rozšířený filtr
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazujem 1 - 4 of 4 položiek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Close

Přihlášení