Close

AUTO-MOTO

AUTO-MOTO Počet produktů: 76

V této kategorii naleznete mnoho výrobků určených pro vaše auto. Od různých kapalin přes autokosmetiku až po zvedáky. Nabídka zahrnuje širokou škálu přípravků, které zajistí pro vaše auto maximální péči. S pomocí čističů, šamponů si perfektně vyčistíte auto od nečistot. Motorové oleje zase zajistí správný chod vašeho vozidla. Správná péče o auto...

Pokračovat

V této kategorii naleznete mnoho výrobků určených pro vaše auto. Od různých kapalin přes autokosmetiku až po zvedáky. Nabídka zahrnuje širokou škálu přípravků, které zajistí pro vaše auto maximální péči. S pomocí čističů, šamponů si perfektně vyčistíte auto od nečistot. Motorové oleje zase zajistí správný chod vašeho vozidla. Správná péče o automobil zaručí, že vás na cestě nic nepřekvapí. Většina motoristů ví, že z hlediska péče o vůz je nejnáročnější zimní období. V naší nabídce samozřejmě naleznete i zimní kapaliny ať už do ostřikovačů nebo do chladiče.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Autolékárničky

  V povinné výbavě každého auta nesmí chybět autolékárnička. V naší nabídce proto naleznete i tuto velmi důležitou věc, která může zachránit nejeden lidský život. Složení lékárničky je podle vyhlášky. Lékárničky obsahují kartu první pomoci. Obal lékárničky je odolný a pevný a tak výrobky jsou chráněny před vnějšími vlivy.

 • Autokozmetika

  Mnoho lidí se domnívá, že autokosmetika je pro auto spíše tak sladký bonus. Pravdou však je, že její používání je přínosem nejen pro design vozu, ale také pro vaše pohodlí a zdraví. Používáním autokosmetiky navíc můžete předcházet poruchám a předčasnému stárnutí automobilu. Autokosmetika zahrnuje širokou nabídku přípravků, které zajistí vašemu autu atraktivnější vzhled.

 • Kapaliny do chladičů

  Nabízíme nemrznoucí směsi do chladiče vašeho auta s protikorozními vlastnostmi. Červená nebo modro-zelená kapalina? Ve většině případů zelenomodrá chladicí kapalina byla vyvinuta pro automobily produkované koncem minulého století a obsahuje vývojově zastaralé inhibitory koroze nejčastěji na bázi anorganických solí. Červeno-růžová kapalina má odlišné složení antikorozní ochrany a funguje na bázi aktivního vyhledávání kritických míst inhibitory oproti komplexní ochraně povrchu.

 • Čističe

  Péče o auto to je nejen mít pěkný nablýskaný vzhled. Neméně důležitou péči potřebují plasty, motorový prostor či chromové nebo kovové části. Čističe brzd jsou určeny k odmaštění povrchu komponentů brzdového systému. Používají se na rozebrání a údržbu kotoučů, bubnů, plotýnek... Zlepšují brzdný výkon. V této kategorii naleznete také čističe motoru a motorových prostor pro odstranění mastných nečistot z povrchu motoru, motorového prostoru a spodku vozidla.

 • Náplně do ostřikovačů

  Hledáte doplňky k automobilu. V naší nabídce naleznete i kvalitní vody do ostřikovačů, bez kterých zejména v zimním období si jízdu neumíte ani představit. Sůl na cestě zašpiní vaše čelní sklo a vy tak nevidíte vozovku. Vody do ostřikovačů spolehlivě odstraní tyto nečistoty, aniž by zamrzly na čelním skle. Tyto vody odstraňují nejen nečistoty, ale také mastnotu.

 • Motorové oleje

  Motorový olej chrání motor před poškozením. Olej ochlazuje, snižuje tření a čistí části motoru. Pro dlouhou životnost motoru je samozřejmě třeba olej pravidelně měnit. Do různých motorů jdou také různé oleje. Základní údaj je viskozita (hustota), kterou má motorový olej při konkrétní teplotě. Každý motorový olej má označení, které nám říká, pro jaké venkovní teploty a typy motorů jsou určeny.

 • Ochrana auta proti zvěři

  Zvířata v autě jsou velmi chytrá a inteligentní. Pokud se kunám či hlodavcům zalíbí pod kapotou nebo v autě je to problém. Dostat je totiž ven není vůbec jednoduché. Hlodavci si rádi pochutnávají také na různých izolacích a gumových částech v autě. Často se stává, že prokouše kabel. Proto v naší nabídce máme přípravky proti kunám, ale také plašič proti zvěři pasoucí se vedle silniční komunikace.

 • Zvedáky

  Zvedák na auto musí být součástí vybavení každého auta. Není příjemné, když během jízdy dostanete defekt a vy nemáte u sebe zvedák. Nikdy nepodceňujte nosnost zvedáku a vyberte si vždy raději model s vyšší hmotností. Důležitým parametrem je také maximální výška, do které je zvedák schopen nadzvednout podvozek. Nejdůležitější parametry při výběru jsou nosnost, minimální zdvih a maximální zdvih. V naší nabídce naleznete zvedák právě pro vás.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 76 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 76 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 76 položek
Close

Přihlášení