Close

Záhrada

Záhrada Počet produktů: 62

V této kategorii naleznete sortiment související se zahradou. Sekačky, pily, sortiment pro zavlažování atd...

Podkategorie

 • Pily

  Řezání dřeva i dalších materiálů může být rychlejší a přesnější díky dobře vybrané pile. Vyberte si kvalitní pily s takovým typem řezu, který zrovna potřebujete. K tomu, aby dělení materiálu probíhalo rychle a kvalitně je zapotřebí kvalitní příslušenství. Existuje několik druhů pil, které se zejména liší od sebe zejména účelem použití. Některé se používají k oříznutí větví stromů, jiné si poradí is kovem a další vám do desky vyřežou libovolný tvar.

 • Sekačky

  Sekačka je nezbytný pomocník pro pravidelnou údržbu travnatých ploch a zahrad. Na trhu existuje několik typů sekaček. V naší nabídce naleznete benzinové, elektrické sekačky, akumulátorové vyžínačky a příslušenství. V nabídce naleznete sekačku vhodnou pro každý pozemek a pro každého uživatele. Sekačky jsou z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby sečení s nimi bylo co nejvíce praktické a aby šetřilo čas. V této kategorii naleznete sekačky s nízkou hmotností a ovladatelností vhodné prakticky pro každého.

 • Zavlažování

  Zavlažovací systémy jsou moderní řešení závlahy pro každou zahradu. V nabídce máme kompletní sortiment komponentů pro automatické závlahy - postřikovače, elektromagnetické ventily, ovládací jednotky, regulátory tlaku...Vyberte si z naší nabídky a ušetřete čas i spotřebu vody.

 • Čerpadla

  Ponorná čerpadla na čistou vodu, špinavou vodu nebo splašky. V této kategorii naleznete čerpadla např. na vytažení vody ze sklepa, ale i na vytažení kanalizace s různými nečistotami hadry, rukavice, pytle, gumičky, punčochy, plenky, hygienické vložky)

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 62 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 62 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 62 položek
Close

Přihlášení