Close

Ponožky

Speciální funkční ponožky na cyklistické boty calze COPRISCARPA XT67, černé, XTECH

Na skladě: 15 Položky

408 Kč 16,00 € s DPH

408 Kč

Více informací

Speciální funkční ponožky na cyklistické boty značky XTECH , Vhodné na nošení v rozmezí teplot -10 ° C až + 10 ° C.

Ponožky využijete při nejrůznějších sportovních aktivitách i při běžném nošení jako módní doplněk.

Ponožky mají vynikající izolační schopnosti, regulují teplotu nohou a díky speciálně vyvinutým materiálem se hodí na všechny outdoor aktivity.

Ponožky dokonale přiléhají na chodidla a lýtka, absorbují pot, odvádějí ho na povrch a tak napomáhají držet nohy v suchu během pohybu.

Sušší pokožka znamená sníženou tepovou frekvenci, čímž se vylučuje méně kyseliny mléčné a to umožňuje zůstávat déle v pohybu.

Materiálové složení: 95% X-Pro (Polyamid), 5% Lycra (Elastan)

Použité materiály a technologie výroby:

Ve společnosti XTECH maximalizovaly výkonnost svých výrobků a vybrali si zcela novou cestu, pokud jde o použité materiály.

Všechny společnosti obvykle vyrábějí své výrobky s textiliemi, které jsou na trhu a výsledkem je, že mají podobné výrobky ale chybí jim činnosti ve výzkumu a vývoji.

Ambiciózní projekt značky XTECH zahrnuje studium a výrobu přízí speciálně vytvořených a vyvinutých v součinnosti s analytickým laboratoří podle jejich zpracovatelských technik, typu použitých strojů a vlastností, které musí mít hotový výrobek.

Výsledkem je nové vlákno, XPRO s výjimečnými vlastnostmi, které je vyrobeno na míru a výlučně pro XTECH.

XPRO

Značka XPRO je jednou z přízí, které zkoumala a vyvíjela společnost XTECH. Je to polyamidové mikrovlákno sestávající z lineárních makromolekul získaných polykondenzací Bifunkční sloučenin.

V podstatě díky své vícevláknové sekci zaručuje prodyšnost, měkkost na dotek, odolnost proti opotřebení a lehkost.

V kombinaci s polypropylenem se vlastnosti těchto dvou přízí spoje a vzniknou výrobky s nenapodobitelnými vlastnostmi. Recept na vytvoření tohoto vlákna je úzkostlivě střežen v kancelářích XTECH a zůstává přísně tajný!

LYCRA

Lycra® je obchodní název pro elastan vyráběný od roku 2004 firmou Invista. Vlákno obsahuje více než 85% polyuretanu, jeho elastičnost spočívá v chemickém spojení tuhého Urethane s amorfním segmentem z polyesteru.

Vyrábí se jako multifilament, jednotlivé elementární vlákna jsou slepeny dohromady. Vzhledem k tomu, že je Lycra téměř vždy smíchaná s jinou tkaninou, nejčastěji s bavlnou nebo polyesterem, tak po oblečení vytvoří doslova druhou kůži.

Člověk s jedinečnými křivkami se předtím často setkával s tím, že mu oblečení nesedělo, díky LYCRA tomu však tak již není.

Lycra se totiž dokáže dokonale přizpůsobit tělu, a to bez omezení pohybu. Elastické vlákno tak umožňuje volný pohyb, který oceníte nejen při sportu. Díky tomu, že se vlákno natáhne, když je to nutné, nebo stáhne, když je v klidu, zajišťuje větší pohodlí po celých 24 hodin.Parametry

Zloženie95 % polyamid, 5 % elastan
Materiál95 % Polyamid, 5 % Elastan
Funkční ponožky calze COPRISCARPA XT67, černé, XTECHXT068-39/42 Barva: čierna
Velikost: 39-42

Skladom: 5 položiek (k odoslaniu ihneď)

408 Kč16,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkční ponožky calze COPRISCARPA XT67, černé, XTECHXT068-35/38 Barva: čierna
Velikost: 35-38

Skladom: 5 položiek (k odoslaniu ihneď)

408 Kč16,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Funkční ponožky calze COPRISCARPA XT67, černé, XTECHXT068-43/46 Barva: čierna
Velikost: 43-46

Skladom: 5 položiek (k odoslaniu ihneď)

408 Kč16,00 € s DPH

Minimálny počet pre zakúpenie tohto produktu je 1

Close