Close

Brýle

Brýle Počet produktů: 169

Brýle sloužící k ochraně zraku v různých odvětvích. Ochranné brýle jsou nezbytné pro práci, kde hrozí nebezpečí poškození zraku. V naší nabídce naleznete nejvhodnější brýle pro podmínky, ve kterých pracujete. Brýle s čirým zorníkem vhodné pro permanentní nošení. Žluté zorníky zvyšují vidění ve slabém světle, šeru. Kouřové jsou určeny k ochraně z...

Pokračovat

Brýle sloužící k ochraně zraku v různých odvětvích. Ochranné brýle jsou nezbytné pro práci, kde hrozí nebezpečí poškození zraku. V naší nabídce naleznete nejvhodnější brýle pro podmínky, ve kterých pracujete. Brýle s čirým zorníkem vhodné pro permanentní nošení. Žluté zorníky zvyšují vidění ve slabém světle, šeru. Kouřové jsou určeny k ochraně zraku před sluncem a UV zářením. Polarizační zorníky umožňují nositelům komfortní vidění při činnostech a podmínkách, kdy se odráží světlo.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Čiré brýle

  Ochranné brýle s čirým zorníkem jsou univerzální a vhodné pro permanentní nošení. Ochranné brýle jsou nezbytné pro práci, kde hrozí poškození zraku. Ochrana zraku by se neměla zanedbávat, a proto je třeba si pořídit kvalitní brýle. Netřeba riskovat během činnosti poranění nenahraditelného lidského smyslu. Naše brýle mají moderní design, velké zorné pole a pohodlně se nosí.

 • Kouřové brýle

  Při většině manuálních činností je nutná ochrana zraku. Ochranu zraku byste neměli zanedbávat a při vykonávané činnosti by měly být použity správné brýle. Jejich úkol je chránit oblast očí, popřípadě i část obličeje. Tato kategorie nabízí brýle s tmavým sklem, které se přizpůsobí všem typům obličeje. Brýle mají elegantní vzhled, velké zorné pole a kvalitní materiál.

 • Žluté brýle

  Při ochraně očí můžete také dobře vypadat. Ochranné brýle žluté barvy, které vás zaujmou svojí lehkostí a prvotřídním designem. Tyto brýle žluté barvy jsou určeny pro toho, komu není cizí zdravé sebevědomí a myšlenka na bezpečnou práci. Tyto brýle kombinují bezpečnost, funkčnost, kvalitu a design. Žluté brýle se používají na místech se sníženými světelnými podmínkami.

 • Zrcadlové brýle

  Stylové zrcadlové sluneční brýle pro dokonalou viditelnost a ochranu zraku za každých podmínek díky inovativním technologiím a nejkvalitnějším materiálům. Velmi šikovná zorná pole chrání dokonale zrak před slunečními paprsky, větrem, hmyzem a různými jinými nečistotami. Zrcadlový filtr chrání hlavně před infračerveným zářením.

 • Ostatní

  Ochranné brýle mohou být v různých provedeních, aby vyhověly vašim potřebám. Jsou důležitým pomocníkem při manuální práci, proto je důležité si správně vybrat. V této kategorii naleznete polarizační brýle a ochranná sklíčka ke svářečským brýlím. Základem slunečních brýlí je UV filtr. Polarizace je nástavbový filtr, který propouští pouze vertikální světlo.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 169 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 169 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 169 položek
Close

Přihlášení