Close

Oděvy do deště

Oděvy do deště Počet produktů: 44

Nepromokavé oděvy jsou ideální pracovní oblečení do deště. Tyto nepromokavé oděvy Vás budou chránit před špatným počasím hlavně v podzimním a zimním období. V nabídce naleznete pláštěnky, nepromokavé kalhoty, pláštěnky, bundy, pončo, komplety. Uplatnění tohoto oblečení není jen při práci, ale také ve volném čase - rybářské a houbářské oblečení. ...

Pokračovat

Nepromokavé oděvy jsou ideální pracovní oblečení do deště. Tyto nepromokavé oděvy Vás budou chránit před špatným počasím hlavně v podzimním a zimním období. V nabídce naleznete pláštěnky, nepromokavé kalhoty, pláštěnky, bundy, pončo, komplety. Uplatnění tohoto oblečení není jen při práci, ale také ve volném čase - rybářské a houbářské oblečení. Kvalitní nepromokavý materiál: PVC, PU, Polyetilen.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Pláště

    Pláště do deště určené do nepříznivých povětrnostních podmínek. Nepromokavé pláště poskytují funkčnost a kompletní ochranu proti dešti, sněhu, mlze a vlhkosti. Výběr správného oděvu je součástí práce ve venkovním prostředí. V nabídce naleznete dámské, pánské a dětské pláště z kvalitních nepromokavých materiálů s pohodlným prodlouženým střihem.

  • Sety

    Sety do deště určené do nepříznivých povětrnostních podmínek. Dámské, pánské, dětské soupravy do deště z kvalitních nepromokavých materiálů, se kterými zvládnete outdoorové aktivity i za nepříznivého počasí. V nabídce naleznete soupravy v různých barvách, doplněné o reflexní doplňky, které poskytnou dostatečnou viditelnost i během zhoršeného počasí a tmy.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 44 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 44 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 44 položek
Close

Přihlášení