Close

Bezpečnostní postroje

Bezpečnostní postroje Počet produktů: 89

Bezpečnostní postroje jsou nezbytnou součástí bezpečnosti při práci ve výškách.

Podkategorie

 • Postroje

  Bezpečnostní postroje určené pro práci ve výškách. Komfortní bezpečnostní postroje s dobrou ergonomií, nastavitelnými ramenními, stehenními a zádovými popruhy, je vhodný pro slaňování, pro práci na konstrukcích, stožárech nebo evakuaci osob. Postroje jsou vyráběny z pásů, spon a jiných kvalitních elementů. Všechny postroje splňují bezpečnostní normy EN 361.

 • Polohovací pásy

  Polohovací pásy se používají při ochraně proti pádu. Tyto pásy zajišťují pohodlí a jejich polohovací oka a spona umožňují nastavení velikostí. Při práci ve výškách slouží k zajištění pracovníka v místech, kde nehrozí bezprostřední nebezpečí volného pádu. V naší nabídce naleznete bezpečnostní pásy podléhající normám EN 358.

 • Kotvy

  Kotvy sloužící jako nezbytná součást při připojování bezpečnostního postroje. Kotvení pro práci ve výškách přestavuje pomyslně základ výškového zabezpečení. Bez správného kotvení totiž nelze bezpečně zajistit pracovníka před potenciálním pádem. V naší nabídce naleznete kotvící trojnožky či vázací popruh. Kotvící prvek se používá pro připojení systému zachycení pádu ke skořepinovému kotevnímu bodu.

 • Karabiny

  Karabiny jsou nezbytnou součástí každého bezpečnostního postroje. Záruka bezpečí při pracích ve výškách je dobré vybavení z kvalitního materiálu. K dispozici je pro vás karabina s manuálním šroubovacím zámkem či automatickou pojistkou. Pro ukotvení nebo připojení ke konstrukcím poslouží naprosto dokonale.

 • Tlumiče pádu

  Tlumiče pádu slouží k zachycení pracovníka před možným pádem při práci ve výšce. Vzhledem ke způsobu používání je lze použít pouze v momentě, kdy je po pracovníkům dostatečná hloubka bez případných překážek a nehrozí náraz do okolních stěn. Samostatné tlumiče pádu jsou vyrobeny ze speciální tkaniny, která se při určitém zatížení začne párat, čímž dojde ke ztlumení pádu osoby. V naší nabídce naleznete tlumiče pádu s karabinami, tlumiče pádu s háky, tlumiče pádu na pružném popruhu, samonavíjecí zachytávač pádu, tlumič pádu s elastickým lanem. Všechny výrobky v naší nabídce podléhají normám a jsou jen z kvalitních materiálů.

 • Brzdné systémy

  Brzdné systémy jako součást komplexní ochrany při práci ve výši. V naší nabídce naleznete samonavíjecí či posuvné brzdné systémy spolu s tlumiči pádu. Brzdné systémy jsou z kvalitních materiálů jako jsou plast, ocel, polyamid. Tyto brzdné systémy podléhají normám, které jsou stanoveny zákonem.

 • Lana

  Bezpečnostní lana jako nedílná součást systému ochrany při práci ve výškách. Lana bez absorbéru energie nesmí být používána jako k zachytávání pádu. Mohou se používat pouze k omezování pohybu. V nabídce naleznete lana s háky, lana s karabinou, lana s oky, lana s hákem a karabinou, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Lana jsou z polyamidových pramenů zapletená na obou stranách. Všechny produkty podléhají bezpečnostním normám.

 • Záchrana
 • Samonavíjacie...
 • Zlaňovanie
 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 89 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 89 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 89 položek
Close

Přihlášení