Close

Hadice a příslušenství

Hadice a příslušenství Počet produktů: 54

Kvalitní hadice jsou určeny pro stlačený vzduch a připojování vzduchového nářadí ke kompresoru. V nabídce naleznete různé klasické, spirálové hadice, ale také rychlospojky k hadicím. Tyto hadice jsou určeny pro různé využití. Hadice jsou vyrobeny z kvalitního PVC materiálu, který zajišťuje jejich maximální pružnost, flexibilitu a odolnost vůči p...

Pokračovat

Kvalitní hadice jsou určeny pro stlačený vzduch a připojování vzduchového nářadí ke kompresoru. V nabídce naleznete různé klasické, spirálové hadice, ale také rychlospojky k hadicím. Tyto hadice jsou určeny pro různé využití. Hadice jsou vyrobeny z kvalitního PVC materiálu, který zajišťuje jejich maximální pružnost, flexibilitu a odolnost vůči poškození. Při výběru hadice a rychlospojky je třeba dbát hlavně na tlak vzduchu.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Rychlospojky

    Rychlospojky jsou určeny k hadicím kompresorů, ale také ke spojení různých hadic. Díky jejich přesnosti se s nimi rychle a snadno pracuje. V naší nabídce naleznete rychlospojky v různých velikostech, s vnitřním a vnějším závitem. Slouží k rychlému a spolehlivému spojení. Usnadňují práci díky rychlejšímu a bezpečnějšímu spojení. Hadicové spojky se vyznačují dlouhou životností a můžete si je vybrat v různých velikostech. Vyrábí se z různých materiálů od klasického kovu až po robustní a velmi odolný plast.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 54 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 54 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 54 položek
Close

Přihlášení