Close

Bílé odevy- Gastro, Wellness, Zdravotnictví

Bílé odevy- Gastro, Wellness, Zdravotnictví Počet produktů: 68

Bílé oděvy vhodné do odvětví gastronomie, wellness, zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení, číšnické oblečení nebo například. kuchařské oblečení. Nabízíme pracovní gastro oděvy vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou uzpůsobeny pro každodenní práci dokonce i v extrémních podmínkách. Dámské i pánské kalhoty, košile, pláště, ...

Pokračovat

Bílé oděvy vhodné do odvětví gastronomie, wellness, zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení, číšnické oblečení nebo například. kuchařské oblečení. Nabízíme pracovní gastro oděvy vyrobené z kvalitních materiálů, které jsou uzpůsobeny pro každodenní práci dokonce i v extrémních podmínkách. Dámské i pánské kalhoty, košile, pláště, ochranné návleky, kabáty a to vše naleznete v naší nabídce.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Vesty

  Bílé vesty vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení, číšnické oblečení nebo například. kuchařské oblečení. Dámské, pánské bílé vesty s kapsami, ale i bez kapes Vás zahřejí při přechodném počasí. Vesty mají zapínání na zip kolem, jehož je barevný lem nebo provedení bez barevného lemu.

 • Kalhoty

  Bílé kalhoty vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení, číšnické oblečení nebo například. kuchařské oblečení. Dámské, pánské bílé kalhoty s pevným pasem nebo s pohodlným gumovým pasem. Na určitých modelech se nacházejí poutka ke stažení v zadní části, ale také kapsy, které jsou praktický doplněk při práci.

 • Pláště

  Bílé pláště vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení nebo ve výrobních podmínkách, které to vyžadují. Jednoduchý a pracovní střih sedne na každou postavu. Vpředu se zapínají na knoflíky, na pláštích jsou paktické kapsy. Kvalitní materiály jako je bavlna a polyester zaručí maximální pohodlí.

 • Rondony, košile

  Bílé košile, rondony, haleny vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení nebo například. kuchařské oblečení. Dámské, pánské košile, haleny a rondony z kvalitních míchaných materiálů, ale také čisté bavlny zajistí maximální pohodlí. Rondony naleznete v různých barvách s krátkým i dlouhým rukávem.

 • Zástěry

  Bílé zástěry vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení, číšnické oblečení, zástěry do potravin nebo například. kuchařské oblečení. V nabídce naleznete UNI zástěry jako například kyselinovzdorné, jednorázové, pro servírky, číšnické, kuchařské. Zástěry z kvalitních materiálů v různých barvách s náprsenkou nebo do pasu.

 • Doplňky

  Doplňky vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Pracovní návleky, příručník či jednorázové čepice. Tyto doplňky k práci chrání Vaše oblečení, ale i nechtěné padání vlasů ať už k jídlu, ve zdravotnictví a všude tak kde je to nevhodné. Bílý příručník pro číšníky a personál v restauraci či hotelech z kvalitního materiálu jako je bavlna.

 • Pracovní sandály - bílé

  Pracovní sandály s ocelovou špičkou ale i bez ní pro zdravotníky, gastro nebo welness segment. Pokud potřebujete poradit nebo pomoci s Vaší objednávkou, napište nám prosím. Pracovní obuv je ideální pro letní teplé dny. V nabídce naleznete bílé, protiskluzové sandály z různých kvalitních materiálů jako kůže, guma či látková obuv.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 68 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 68 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 68 položek
Close

Přihlášení