Close

Bílé odevy- Gastro, Wellness, Zdravotnictví

Bílé odevy- Gastro, Wellness, Zdravotnictví

Bílé odevy- Gastro, Wellness, Zdravotnictví Počet produktů: 69

Bílé oděvy vhodné do odvětví gastronomie, wellness, zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení, číšnické oblečení nebo např. kuchařské oblečení.

Podkategorie

 • Vesty

  Bílé vesty vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení, číšnické oblečení nebo např. kuchařské oblečení.

 • Kalhoty

  Bílé nohavice vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení, číšnické oblečení nebo např. kuchařské oblečení.

 • Pláště

  Bílé plášte vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení nebo ve výrobních podmínkách, které to vyžadují.

 • Rondony, košile

  Bílé vesty vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení nebo např. kuchařské oblečení.

 • Zástěry

  Bílé zástěry vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Dobře poslouží jako zdravotnické oblečení, číšnické oblečení, zástěry do potravin nebo např. kuchařské oblečení.

 • Doplňky

  Doplňky vhodné do specifických odvětví jako gastronomie, wellness a zdravotnictví. Pracovní nábleky, príručník či jednorázové čepice.

 • Pracovní sandály - bílé

  Pracovní sandály s ocelovou špičkou ale i bez ní pro zdravotníky, gastro nebo welness segment. Pokud potřebujete poradit nebo pomoct s Vaší objednávkou, napište nám prosím.

 
Advance filter
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 69 položek
Showing 1 - 24 of 69 items
Zobrazeno 1 – 24 z 69 položek
Close

Login