Close

Ochranné pracovní pomůcky

Ochranné pracovní pomůcky Počet produktů: 1611

V této kategorii naleznete kompletní nabídku ochranných pracovních pomůcek jako jsou pracovní brýle, sluchátka na ochranu sluchu, pracovní rukavice, přilby, různé respirátory na ochranu dýchacích cest, bezpečnostní postroje, drogerii, doplňky k práci. Tyto ochranné pracovní pomůcky zajišťují dodržování norem bezpečnosti a ochrany zdraví při prác...

Pokračovat

V této kategorii naleznete kompletní nabídku ochranných pracovních pomůcek jako jsou pracovní brýle, sluchátka na ochranu sluchu, pracovní rukavice, přilby, různé respirátory na ochranu dýchacích cest, bezpečnostní postroje, drogerii, doplňky k práci. Tyto ochranné pracovní pomůcky zajišťují dodržování norem bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Zabezpečení kvalitního vybavení minimalizuje riziko poškození zdraví při práci. Při výběru ochranných pracovních pomůcek zaleží na podmínkách na daném pracovišti. Bezpečnosti výrobku svědčí označení CE na výrobku a také prohlášení o shodě EU, které výrobce dodává.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Ochrana dýchacích cest

  Ochrana dýchacích cest je nezbytnou součástí bezpečnosti při práci se zdraví škodlivými látkami ve znečištěném pracovním prostředí. Používat vhodnou ochranu dýchacích cest je velmi důležité, protože škodlivou látku nemusíme vždy vidět ani cítit podle zápachu. Podle druhu práce, a její náročnosti si můžeme zvolit polomasky, celoobličejové masky, filtry, náhradní díly, rouška. Nabízíme to nejlepší z ochrany dýchacích cest od ověřených výrobců, které splňují všechny požadavky EN 149:2001+A1:2009.

 • Ochrana zraku

  Ochrana zraku - chraňte si svůj zrak v práci i ve volném čase. Zrak je nesmírně cenným smyslem, jehož hodnotu si často člověk uvědomí až při jeho zhoršení nebo ztrátě. Zejména při manuálních pracích vzniká mnoho situací, které by bez ochrany očí vedly k těžkým následkům na zdraví. Při každé aktivitě je třeba vědět, jaký typ ochrany je zapotřebí. Při svařování je nutná jiná ochrana než při broušení nebo sportu. Při pracovních činnostech může dojít k ohrožení lidského oka třemi základními riziky - mechanickým, chemickým nebo zářením. V naší nabídce naleznete různé brýle, ochranné štítyochranu pro svářeče a jiné ochranné pomůcky.

 • Ochrana sluchu

  Ochrana sluchu- chraňte si svůj sluch v hlučném prostředí. V našem eshopu naleznete jednorázové zátkové chrániče sluchu, náhradní zátky, zátkové chrániče sluchu, mušlové chrániče sluchu, dávkovač na jednorázové zátkové chrániče, zásobník zátkových chráničů sluchu, lesnické sety. Ochranná mušlová sluchadla poskytují ochranu sluchu pracovníkům vystaveným hluku ve svém pracovním prostředí. Vyberte si sluchadla určená k tlumení vyšších nebo nižších frekvencí či univerzální sluchadla, která výborně tlumí celý rozsah frekvencí.

 • Ochrana hlavy

  Ochrana hlavy je nezbytnou součástí bezpečnosti při práci. Bezpečnostní přilby jsou klíčovým faktorem prevence vůči potenciálnímu riziku vzniku úrazu, zejména při práci ve výškách, stavebnictví nebo skladech či při demoličních pracích a jiných rizikových odvětvích. Volba ochranné přilby nezávisí jen na prostředí, ve kterém pracujete, ale i o samotné konstrukci. V nabídce najdete nejen bezpečnotné přilby, ale také bezpečnostní čepice, čepice pod přilbu, různé podbradní pásky, potní pásky, které vám zajistí nejen maximální pohodlí, ale také ochranu zdraví.

 • Pracovní rukavice

  V této kategorii si jistě najdete rukavice, které budou odpovídat vašim požadavkům. V nabídce jsou ochranné rukavice pro konkrétní druhy pracovních činností. Pracovní rukavice z různých materiálů, vrstev, které jsou máčené, proti pořezání, textilní, chemické, kožené, dielektické, svářečské a mnoho dalších pro maximální pohodlí a bezpečí vašich rukou. Dle potřeby a počasí si můžete vybrat klasické či zimní rukavice, které ochrání ruce před chladem v zimním období.

 • Bezpečnostní postroje

  Bezpečnostní postroje jsou nezbytnou součástí bezpečnosti při práci ve výškách.

 • Drogerie

  Široký sortiment drogerie určený do domácnosti, malé či velké firmy. Správná hygiena a čisté prostředí jsou základem dobrého pracoviště, ale také domova. Je důležité si pořídit ty správné a kvalitní čistící prostředky. V kategorii drogerie najdete vše potřebné k dokonale čistému pracovišti. V naší nabídce naleznete dezinfekcepracovní mýdla, solviny, mycí pasty, krémy na ruce, indulonu, tekutá mýdla, hadry, prášky na pranípracovní osušky i ručníky a různé pomůcky na úklid.

 • Doplňky pro práci

  Doplňky pro práci, které jsou nezbytnou součástí v každé firmě. V této kategorii naleznete všechny potřebné doplňky bez kterých se v zahradě a v lese neobejdete. V nabídce naleznete bariéry, bezpečnostní tabulky, nákoleníky, první pomoc, elektro, balící materiál, které jsou nezbytné při práci.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 1611 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 1611 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 1611 položek
Close

Přihlášení