Close

Drogerie

Drogerie Počet produktů: 265

Široký sortiment drogerie určený do domácnosti, malé či velké firmy. Správná hygiena a čisté prostředí jsou základem dobrého pracoviště, ale také domova. Je důležité si pořídit ty správné a kvalitní čistící prostředky. V kategorii drogerie najdete vše potřebné k dokonale čistému pracovišti. V naší nabídce naleznete dezinfekcepracovní mýdla, so...

Pokračovat

Široký sortiment drogerie určený do domácnosti, malé či velké firmy. Správná hygiena a čisté prostředí jsou základem dobrého pracoviště, ale také domova. Je důležité si pořídit ty správné a kvalitní čistící prostředky. V kategorii drogerie najdete vše potřebné k dokonale čistému pracovišti. V naší nabídce naleznete dezinfekcepracovní mýdla, solviny, mycí pasty, krémy na ruce, indulonu, tekutá mýdla, hadry, prášky na pranípracovní osušky i ručníky a různé pomůcky na úklid.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Čisticí pasty na ruce

  Čistící pasty na ruce jsou určeny k očištění silně znečištěných rukou. Tam, kde nestačí hygienické utěrky, pomohou mycí pasty. Speciální mycí pasty pomohou zbavit se i těch největších nečistot. V naší nabídce naleznete celou řadu kvalitních produktů, které efektivně odstraní i extrémně těžká znečištění, jako například olej, tmel, barva, mastmota, lepidlo, mazivo a další. Mycí pasty se nesmírně hodí i domácím kutilům či zahrádkářům.

 • Ochranné krémy na ruce

  Ochranné krémy na ruce chrání vaše ruce před vysoušením v práci i v domácnosti. Krémy na ruce zvyšují přirozenou vlhkost pokožky a pomáhají chránit pokožku rukou i během mytí. Pokud vaše zaměstnání žádá manuální činnost, postupem času se může stát, že se pokožka na vašich rukou poškodí. Krémy z naší nabídky obsahují výtažky z rostlin, dezinfekční přísady, glycerin, silikonový olej, které příznivě působí na pokožku rukou. Krémy se snadno vstřebávají a působí antibakteriálně.

 • Čistící a dezinfekční...

  Čistící prostředky vhodné do každého odvětví i domácnosti. Dezinfekční prostředky vám pomohou zajistit, aby byl váš domov a pracovní prostředí skutečně bezpečné a čisté. Sanitární chemie je totiž základním předpokladem pro příjemné prostředí, ve kterém budou lidé podávat ty nejlepší výkony. V této kategorii si snadno vyberete dezinfekční prostředky dle vašich potřeb. Při jejich pravidelném používání během úklidu nebo mytí rukou docílíte nejen na pohled pěkně uklizené domácnosti, ale i zbavení bakterií. V naší nabídce naleznete dezinfekční prostředky, dezinfekční utěrky, přípravky do WC, saponáty, dezinfekci na ruce, prostředky na praní a mnoho dalších produktů.

 • Mýdla

  Mýdla různých vůní v pevném i tekutém skupenství. Součástí každého dobrého pracoviště jsou hygienické prostředky. V této kategorii naleznete kvalitní tekutá i tuhá mýdla. Díky vysoce účinné receptuře budou vaše ruce šetrně umyty a ošetřeny. Vaše ruce dostanou dostatečnou hydrataci. Nabízíme také tekutá mýdla s pumpičkou, vlasové šampony a mnoho jiných produktů, které naleznete na našem eshopu.

 • Ručníky

  Kvalitní ručníky vhodné do práce i do domácnosti. V naší nabídce naleznete kvalitní bavlněné ručníky, které mají dostatečnou savost, hebkost a jemnost. Tento 100% přírodní materiál je ideální volbou také pro osoby s citlivou pokožkou. Jedná se o sortiment, který se svojí povahou a užitnými vlastnostmi stává neocenitelnou součástí dodávek hlavně do výrobních závodů, průmyslu, zemědělství, ale oceníte je i pro domácí použití. V této kategorii naleznete jemné froté ručníky, vafla ručníky z odolných materiálů s atraktivním vzhledem.

 • Utěrky, hadry

  Utěrky a hadry najdou využití v každém odvětví i domácnosti. Důležitým pomocníkem pro udržení čistoty na vašem pracovišti jsou průmyslové utěrky. Využijete je například při čištění tiskařských zařízení, ale také v automobilovém, strojírenském a chemickém odvětví. Nabízíme také široký sortiment čistících hadrů, které mají vynikající sací schopnost. V našem eshopu naleznete podlahové a prachové hadry, které vám pomohou udržet čistotu nejen v práci, ale v domácnosti.

 • Mopy, košťata

  Mopy a košťata jsou nedílnou součástí každého provozu a domácnosti. K pečlivému úklidu potřebujete kvalitní výbavu. V naší nabídce naleznete košťata a mopy, které vám zmíněný řád hravě zajistí. V naší nabídce naleznete lopatky s metličkou, metly, kartáče, smetáky, mopy, které zajistí rychlé a kvalitní čištění. Koště jsou určeny pro suché zametání všech povrchů a typů podlah. Smetáky jsou metličky, se kterými se velmi jednoduše manipuluje a dostanou se lépe do rohů. Mopy jsou zase určeny pro mokrý úklid. Naleznete je v různých provedeních a sadách.

 • Doplňky

  V této kategorii naleznete toaletní papír, zásobníky na utěrky a mýdla, posypovou sůl, houby, různé kartáče, balzámy na kůži, přípravky na auta a různé jiné produkty. Takové doplňky jsou nedílnou součástí našeho života ať už v práci nebo v domácnosti.

 • Vedrá
 • Vrecia na odpad
 • Špongie a kefy
 • Toaletný papier
 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 265 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 265 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 265 položek
Close

Přihlášení