Close

Pracovní rukavice

Pracovní rukavice Počet produktů: 236

V této kategorii si jistě najdete rukavice, které budou odpovídat vašim požadavkům. V nabídce jsou ochranné rukavice pro konkrétní druhy pracovních činností. Pracovní rukavice z různých materiálů, vrstev, které jsou máčené, proti pořezání, textilní, chemické, kožené, dielektické, svářečské a mnoho dalších pro maximální pohodlí a bezpečí vašich r...

Pokračovat

V této kategorii si jistě najdete rukavice, které budou odpovídat vašim požadavkům. V nabídce jsou ochranné rukavice pro konkrétní druhy pracovních činností. Pracovní rukavice z různých materiálů, vrstev, které jsou máčené, proti pořezání, textilní, chemické, kožené, dielektické, svářečské a mnoho dalších pro maximální pohodlí a bezpečí vašich rukou. Dle potřeby a počasí si můžete vybrat klasické či zimní rukavice, které ochrání ruce před chladem v zimním období.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Kombinované rukavice

  Kvalitní kombinované rukavice mají využití v práci i v domácnosti. Bavlněná záda nechává pokožku ruky dýchat, efektivně odvádět pot a chrání ruce před znečištěním. Vyztužená manžeta dobře fixuje rukavice na místě, zabraňuje posouvání nebo klouzání. Zdvojená dlaň z hovězí kožené štípenky má vysokou odolnost vůči mechanickému namáhání a chrání pokožku před poškozením. Kombinované rukavice patří mezi nejčastěji používané ochranné pomůcky.

 • Celokožené rukavice

  Kvalitní celokožené rukavice mají využití v práci i v domácnosti. Jsou důležitým ochranným prvkem, který razantně snižuje riziko pracovního úrazu. Pracovní rukavice z hovězí kůže jsou ohebné a pružné a dobře odolávají přetržení či oděru. Pracovní rukavice z vepřové kůže jsou prodyšné a při práci ve vlhkém prostředí se vyznačují jemností a pružností. Pracovní rukavice z ovčí kůže se vyznačují pružností a dobrou ohebností. Pracovní rukavice z kozí kůže jsou vhodné pro jemné práce a jsou velmi pružné.

 • Textilní rukavice

  Kvalitní textilní rukavice mají využití v práci i v domácnosti. Rukavice jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů jako je bavlna, polyester či nylon, které zaručí dobré uchopení. Důležitý pracovní prostředek pro ruce, zvláště pokud pracujete v lehkém průmyslu a jemném strojírenství, ale i ve volném čase pro práce kolem domu. Jejich výhodou je hladký povrch a tím je zajištěna maximální ochrana při práci s křehkým a snadno poškoditelným materiálem.

 • Povrstvené rukavice

  Kvalitní povrstvené rukavice mají využití při práci, kde je zvýšena potřeba citu v prstech. Dámské, pánské nebo dětské povrstvené rukavice zimní, pletené, nylonové, bavlněné, antistatické, bezešvé, nitrilonové, PVC a polomáčené. Ochrání ruce před mazivy, oleji, pohonnými látkami a dalšími látkami, které jsou škodlivé pro lidskou pokožku. Nátěr na rukavicích omezuje dráždění pokožky a zvyšuje komfort. Rukavice jsou zpevněné beze švů což zajišťuje, aby nežádoucí látky se s určitostí nedostaly ke pokožce.

 • Rukavice proti proříznutí

  Kvalitní rukavice odolné proti proříznutí mají využití při práci, kde se manipuluje s ostrými předměty. V nabídce naleznete různé velikosti a můžete si vybrat kevlarové, nylonové či se skelným vláknem. Rukavice splňují všechny požadavky na odolnost proti oděru, proříznutí čepelí, dalšímu trhání a propíchnutí. Prioritně se využívají jako součást pracovního oblečení, ale velké uplatnění nacházejí stále častěji i mezi domácími mistry. Protipořezové rukavice jsou komfortní, flexibilní, mají dokonalý tvar a špičkové vlastnosti proti proříznutí dle normy EN 388:2016. Pododlné rukavice jsou vhodné pro činnosti v suchých až mírně vlhkých pracovních prostředích.

 • Rukavice proti...

  Rukavice proti propíchnutí mají využití při práci, kde se manipuluje s ostrými předměty. Tyto ochranné pracovní rukavice splňují požadavky na odolnost proti oděru, proříznutí čepelí, trhání a samozřejmě proti propíchnutí. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů jako je bavlněné vlákno, syntetická kůže či latex. Uplatnění si najdou v těžkém průmyslu, sklenářství, zdravotnictví. Rukavice jsou komfortní, drží tvar, odolné, lehké, vzdušné a hlavně splňují požadované normy pro práci EN 388.

 • Chemické rukavice

  Chemické rukavice odolné vůči chemikáliím využitelné v různých odvětvích. V nabídce naleznete různé chemické rukavice vyrobené z různých materiálů. K ochraně zdraví při práci v průmyslu se hodí chemické rukavice z nitrilového kaučuku, odolné zejména vůči tukům a ropným produktům. Další kvalitní materiály jako je přírodní kaučuk odolný vůči kyselinám a louhům či chemicky odolný neopren, který můžete využít také jako ochrana proti mikroorganismům ochrání vaše ruce před nežádoucím poraněním. Uplatnění najdou v automobilovém průmyslu, strojírenství, petrochemii, stavebnictví, potravinářství, ale také v zemědělství.

 • Svářečské rukavice

  Svářečské rukavice patří k nezbytné ochraně při svařování. Chrání ruce a zápěstí před rozstřikem z roztaveného kovu, horkými povrchy a zářením ze svařovacího oblouku. Adekvátní ochranu zajišťují rukavice z hovězí kůže, vepřové nebo kozí kůže. Každé svářečské rukavice by měly být vyrobeny u nehořlavých vláken. Všechny rukavice pro svářeče v naší nabídce splňují přísné normy. Pořiďte si kvalitní prodyšné svařovací rukavice a dopřejte vašim rukám při práci pohodlí a bezpečí. Množství pracovníků se musí vyrovnat s vysokými teplotami, ať už máme na mysli mráz nebo teplo. V takové situaci jsou nutností tepelně odolné rukavice, které si stačí jen vybrat z naší široké nabídky.

 • Tepelně odolné rukavice

  Tepelně odolné rukavice patří k nezbytné ochraně při práci s horkými předměty. Rukavice v kvalitním provedení, pohodlném střihu a za využití efektivních materiálů. Spolehlivé a funkční materiály jako je kevlar nebo aramid garantují vysokou ochranu i při pohybu v přímé blízkosti tepelných zářičů. Při zpracování kovů, plastů nebo obsluhy strojů s výdejem tepla vám zaručí ochranu rukou v dlouhém časovém úseku. Vnitřní strana rukavic může být zesílena vrstvou hliníku. Tepelně odolné pracovní rukavice dělíme na rukavice chránící při kontaktu s žhavým materiálem nebo pracovním nástrojem a ochranné teplovzdorné rukavice proti radiačnímu teplu z kamen nebo žhavého výrobku. Ochranné pracovní rukavice proti sálavému teplu nemají silnou izolační vrstvu, naopak jsou na zádové straně vybaveny hliníkovou odrazovou vnější vrstvou. Při výběru je důležité vybrat délku manžety, aby se ochranné teplu odolné rukavice daly dobře zkombinovat s ochranným oděvem.

 • Rukavice proti chladu

  Zateplené rukavice patří k nezbytné ochraně při práci v chladicích boxech či ve vlhkém a chladném prostředí. Ochranu rukou při nízkých teplotách ocení všude tam, kde vládne chlad a zároveň potřebujete přesnou manipulaci a úchop. Zateplené pracovní rukavice jsou tedy ideální například pro zimní práci na stavbách, doručování nákladu v zimních měsících, chladných skladech, mrazících boxech.

 • Jednorázové rukavice

  Jednorázové rukavice jsou nenahraditelný pomocník při práci, mnoha činnostech v domácnosti, ale také v obchodech s potravinami. Jejich výhodou je jednorázové využití as tím související maximální hygieničnost. V nabídce naleznete nitrilové, latexové, ale i vinylové rukavice. Mezi základní rozdělení patří i možnost výběru nepudrovaných nebo pudrovaných rukavic, které omezují pocení a zjednodušují navlékání a svlékání. Nitrilové rukavice se v rámci jednorázových rukavic vyznačují odolností vůči oděru a propíchnutí. Mají 3násobně vyšší odolnost vůči propíchnutí než latexové rukavice. Latexové rukavice velmi dobře přiléhají na ruku a používají se pro práce, kde je potřebný cit a preciznost. Vinylové rukavice jsou osolné proti prosáknutí a prasklinám.

 • Dielektrické rukavice

  Dielektrické rukavice nezbytné při práci s elektrickým proudem. Slouží jako ochrana před dotykovým napětím od 1000 V. Všechny certifikované dielektické rukavice jsou značeny příslušným symbolem – dvojitý trojúhelník, identifikací výrobce, třídou, sériovým číslem, měsícem a rokem výroby. Rukavice jsou vybaveny obdélníkem pro vepsání data předání do provozu a data periodických zkoušek. Dlouhé rukavice z kvalitního materiálu jako je bavlna, které jsou máčeny v latexu.

 • Návleky na paži

  Návleky na paži slouží proti pořezání nebo popálení v oblasti paže, kde klasická rukavice nestačí. Kvalitní materiály jako jsou Kevlar, Taeki, polyethylen zaručuje nejlepší ochranu pro vaše ruce. v nabídce naleznete vícerázové a jednorázové návleky. Jednorázové návleky na paži zaručují snadné a rychlé použití, neomezují pohyb, mají na koncích gumičky, doporučují se používat s jednorázovými rukavicemi. Vícerázové návleky slouží proti pořezu a jsou odolné i vůči vyšší teplotě.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 236 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 236 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 236 položek
Close

Přihlášení