+421 918 910 077
Po-Pá 8:00-16:00
Close

Společnost PILEX – něco o násVážený zákazníku, obchodní společnost PILEX, s.r.o. byla založena v únoru roku 1993. Máme za sebou již více než 25-letou historii.

Začínali jsme prodejem klínových řemenů. S požadavky zákazníků postupně rozšiřujeme sortiment o hřídelová těsnění, spojovací materiál, hadice, brusné a řezné materiály, komunální nářadí, elektronářadí, dráty, těsnění, ocelová lana, řetězy a další spotřební zboží.

V roce 2009 rozšiřujeme sortiment o prodej ochranných pracovních pomůcek, oblečení, obuv pro volný čas, outdoor a turistiku. V roce 2012 zřizujeme koutek s GASTRO oblečením, obuví pro číšníky, kuchaře, wellness pracovníků a v roce 2014 Myslivost a taktické oblečení. Zde si myslivci, lesníci, milovníci přírody mohou vybrat se široké nabídky kvalitního a cenově dostupného oblečení, obuvi, nožů, loveckých a taktických batohů, dárkových předmětů ...

Chceme zákazníka nejen chránit, ale profesionálním přístupem, kvalitními službami a poradenstvím hlavně předejít možným pracovním úrazům. Spolupracujeme s řadou významných dovozců výrobců v oblasti OPP, a tak jsme schopni nabídnout ucelený, kompletní, cenově přístupný a certifikacemi pokrytý sortiment oděvů, obuvi a dalších ochranných pracovních prostředků.

Mezi samozřejmosti patří možnost dovezení OPP- velikostí na odzkoušení, potisk nebo vyšití LOGA firmy dle požadavků zákazníků.

Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka, což chceme docílit poskytováním komplexních služeb, odborným servisem, včasnosti dodávek a kompletním sortimentem. Aby zákazník nakupoval materiál tehdy, když ho skutečně potřebuje a nemusel si vázat finanční prostředky vytvářením skladových zásob.

PILEX, s.r.o. garantuje rychlé vyřízení objednávek. Objednané zboží expedujeme v den objednávky. V případě, že zboží není na skladě, termín dodávky dohodneme se zákazníkem. Objednané zboží zasíláme spediční přepravní službou, resp. zajistíme vlastním dovozem k zákazníkovi. Firma má vlastní prodejní a skladovací prostory na ploše 750 m2. Sklad obsahuje více než 15 tisíc stálých položek zboží.

O kvalitě služeb svědčí i to, že společnost je od roku 2004 držitelem certifikátu Systému řízení kvality ISO 9001. Společnost PILEX je zařazena v Registru solventních firem a vlastní Certifikát solventnosti. Certifikát je potvrzením pozice naší firmy na trhu, řadí naši společnost mezi stabilní, seriózní a spolehlivé společnosti. Registr zahrnuje společnosti, které prokazují svou finanční stabilitu, dobrou platební morálku, solventnost a spolehlivost.

 

 
V Ružomberku, prosinec 2019Ing. Ján Mráz, jednatel společnosti


Close