Close

Kategorie

Obrazok pilex 1Obrazok pilex 2Obrazok pilex 3Obrazok pilex 4Obrazok pilex 5Obrazok pilex 6

O naší společnosti

Vážený zákazníku, obchodní společnost PILEX, s.r.o. byla založena v únoru roku 1993. Máme za sebou již více než 30 letou historii.

Pilex

1993 až 1998

Sklad a prodej v Štiavničke v areálu PD Ludrová

Začínali jsme prodejem klínových řemenů. S požadavky zákazníků postupně rozšiřujeme sortiment o hřídelová těsnění, spojovací materiál, hadice, brusné a řezné materiály, ko munální nářadí. elektronářadí,,

dot
Pilex 1993
Pilex 2009
dot

2009

Rozšíření sortimentu

V roce 2009 rozšiřujeme sortiment o prodej ochranných pracovních pomůcek, oblečení, obuv pro volný čas, outdoor a turistiku. Rozšíření o ochranné pracovní pomůcky a pracovní oblečení byl dobrý krok, protože tento segment tvoří v roce 2023 již více než 12.000 produktů z našeho portfolia a neustále se rozrůstá.

2012

Gastro oblečení

V roce 2012 zřizujeme koutek s GASTRO oblečením, obuví pro číšníky, kuchaře, a wellness pracovníky.

dot
Pilex 2012
Pilex 2014
dot

2014

Rozšíření o myslivost a taktické oblečení

V roce 2014 rozšiřujeme portfolio o Myslivost a taktické oblečení. Tento segment si u nás od začátku prošel velkou transformací a postupným vyselektováním dodavatelů. V roce 2023 tento segment nese název outdoor.

2018

DEDRA partner

V roce 2018 jsme se stali DEDRA partnerem a tím jsme zkompletovali naši nabídku v železářství. Zde aktuálně naleznete opravdu vše od šroubky až po elektrické či AKU nářadí.

dot
Pilex 2018
Pilex 2020
dot

2020

Rozšíření nabídky o prémiové funkční oblečení

V roce 2020 po 6 letech testování a čekání na správnou chvíli konečně rozšiřujeme naši nabídku o PRÉMIOVÉ FUNKČNÍ OBLEČENÍ vysoce kvalitní italskou značkou XTECH SPORT DESIGN, která se pravidelně objevuje ve vrcholovém sportu.

Poskytujeme komplexní služby a odborný servis

dot

Naším prvořadým cílem je spokojenost zákazníka, čeho chceme docílit poskytováním komplexních služeb, odborným servisem, včasností dodávek a kompletním sortimentem.
Chceme zákazníka nejen chránit, ale profesionálním přístupem, kvalitními službami a poradenstvím hlavně předejít možným pracovním úrazům.

Nakupovat

Prečo práve my?

Doprava zdarma! Platí pre všetky objednávky nad 100€
link
Rýchle odoslanie do 24 hodín 98% produktov máme vždy na sklade
link
Overené produkty Všetky naše produkty testujeme v teréne
link
Zákazníci nás milujú Naša kvalita potvrdená zákazníkmi
link
Spolupracujeme s řadou významných dovozců, výrobců v oblasti OPP, a tak jsme schopni nabídnout ucelený, kompletní, cenově přístupný a certifikačně pokrytý sortiment oděvů, obuvi a ostatních ochranných pracovních prostředků.

Mezi samozřejmosti patří možnost dovezení OPP - velikostí pro odzkoušení, potisk nebo vyšití LOGA firmy dle požadavků zákazníků. Aby zákazník nakupoval materiál tehdy, když jej skutečně potřebuje a nemusel si vázat finanční prostředky vytvářením skladových zásob. PILEX, s.r.o. garantuje rychlé vyřízení objednávek. Firma má vlastní prodejní a skladovací prostory na ploše 750 m2. Sklad obsahuje více než 15 tisíc stálých položek zboží.

Pilex potlač
Pilex ISO

O kvalitě služeb svědčí i to, že společnost je od roku 2004 držitelem certifikátu Systému řízení jakosti ISO 9001. Společnost PILEX je zařazena v Registru solventních firem a vlastní Certifikát solventnosti. Certifikát je potvrzením pozice naší firmy na trhu, řadí naši společnost mezi stabilní, seriózní a spolehlivé společnosti. Rejstřík zahrnuje společnosti, které prokazují svou finanční stabilitu, dobrou platební morálku, solventnost a spolehlivost.

Poznejte nás

Ján Mráz ml.
Ing. Ján Mráz ml.

ředitel společnosti

Jan Mráz
Ing. Ján Mráz

jednatel společnosti

Ingrid Mrázová
Ingrid Mrázová

vedoucí nákupu a prodeje

Martin Straka
Ing. Martin Straka

Vedoucí obchodního úseku


Close

Přihlášení