Close

Kalhoty na šle

Kalhoty na šle Počet produktů: 84

Kvalitní monterkové kalhoty na kšandy vhodné do každého odvětví. Dámské, pánské, dětské monterkové kalhoty s náprsenkou různé gramáže. Na kalhotách jsou multifunkční kapsy a spousta užitečných doplňků. Sportovní střih je pohodlný, šířka kalhot i sed jsou uzpůsobeny pro volný pohyb bez omezení. Zapínání je řešeno z boku, dovoluje regulovat šířku ...

Pokračovat

Kvalitní monterkové kalhoty na kšandy vhodné do každého odvětví. Dámské, pánské, dětské monterkové kalhoty s náprsenkou různé gramáže. Na kalhotách jsou multifunkční kapsy a spousta užitečných doplňků. Sportovní střih je pohodlný, šířka kalhot i sed jsou uzpůsobeny pro volný pohyb bez omezení. Zapínání je řešeno z boku, dovoluje regulovat šířku dle potřeby, guma pomáhá zajistit oblečení v žádané výšce a zároveň zvyšuje komfort při nošení. Kalhoty jsou k dostání v rozmanitých zpracováních a v několika barvách.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Konfekční velikosti

    Při výběru pracovního oblečení je velikost klíčová. Snažíme se vám výběr co nejvíc usnadnit. V této kategorii naleznete běžné velikosti. Důležité parametry při vybírání jsou výška postavy, obvod hrudníku a obvod pasu. Samozřejmě je třeba přihlížet i ke střihu daného produktu. Spousta lidí má problém při koupi zboží a právě proto je třeba vědět svou konfekční velikost. Velikost si změříte jednoduše: potřebujete krejčovský metr, případně asistenta, tužka a papír. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě hrudníku vodorovně kolem těla. Obvod pasu měříme v úrovni pásku. Boční délka se měří od pasu přes boky až ke chodidlu.

  • Zkrácené verze

    U atypické postavy, kde potřebujete menší velikost než je běžná konfekční velikost, máme pro vás produkty právě v této kategorii. Zkrácená varianta je běžně zkrácena o 3,4 až 5 cm. Důležité parametry při vybírání oděvy jsou výška, obvod hrudníku a obvod pasu. Obvod pasu měříme v úrovni pásku. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě a boční délku změříte od pasu přes boky až k chodidlu.

  • Prodloužené verze

    Náš eshop se snaží poskytnout každou velikostní řadu oblečení a tak v nabídce naleznete i prodloužené verze. Prodloužená verze se velikostně liší od běžných velikostí od 3,5 do 5 cm. Při výběru oblečení hrají důležité parametry jako obvod hrudníku, velikost pasu a celková délka. Obvod hrudníku změříte v nejširším místě hrudníku, obvod pasu se měří v oblasti pásku a boční délku změříte od pasu přes boky až ke chodidlu.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 84 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 84 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 84 položek
Close

Přihlášení