Close

Nářadí

Nářadí Počet produktů: 1127

V sekci nářadí naleznete mnoho ručního nářadí, AKU a elektrického nářadí či různé příslušenství na nářadí. Ať už potřebujete tesařskou tužku, hadici na kompresor, řezný kotouč, gola sady nebo kladivo neváhejte se obrátit na nás. Naše výrobky v nabídce jsou z kvalitních, pevných materiálů. Všechny nástroje podléhají k postupnému opotřebení a je t...

Pokračovat

V sekci nářadí naleznete mnoho ručního nářadí, AKU a elektrického nářadí či různé příslušenství na nářadí. Ať už potřebujete tesařskou tužku, hadici na kompresor, řezný kotouč, gola sady nebo kladivo neváhejte se obrátit na nás. Naše výrobky v nabídce jsou z kvalitních, pevných materiálů. Všechny nástroje podléhají k postupnému opotřebení a je třeba je vyměnit čas od času. V naší nabídce naleznete různé zboží přesně to, které potřebujete ve vaší práci či dílničce.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Ruční nářadí

    Vrtání, řezání, broušení u moderních dílen a montážních provozů funguje mnoho věcí stisknutím tlačítka. Navzdory tomu se kleští a šroubového klíče nechce vzdát nikdo. Skutečné tradiční nářadí je nadčasové a zároveň všestranné. V naší nabídce naleznete kleště, kladiva, bity a různé jiné nářadí. Pokud vás nebaví kupovat vše jednotlivě na našem eshopu naleznete sady nářadí či vozík na nářadí.

  • AKU a Elektrické nářadí

    Pokud máte v dílně kvalitní nářadí, práce jde od ruky. V naší nabídce naleznete jak kvalitní elektrické, tak akumulátorové nářadí. Samozřejmě k nářadí bude zapotřebí i příslušenství, které naleznete také na našem eshopu. Nabízíme nejen kvalitní elektrické vrtačky, brusky, pily, které využijete ve vaší dílně, ale samozřejmě také výborné akumulátorové nářadí, které nepotřebuje elektrickou síť a tak se dostanete i na těžko dostupná místa.

  • Příslušenství pro nářadí

    V příslušenství pro nářadí naleznete například vykružovače, vrtáky, brusné, řezné materiály, uhlíky, frézy a boxy na nářadí. Vrtáky mohou být různé, v závislosti na materiálu, do kterého vrtáte. Brusný materiál jako řezné a brusné kotouče se nejčastěji používají pro beton či dřevo. Samozřejmě je třeba zohledňovat materiál, který brousíte nebo řežete. Fréza je velký pomocník při broušení, drážkování či děrování. Jsou vhodné pro opracování materiálu.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 1127 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 1127 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 1127 položek
Close

Přihlášení