Close

Měřidla

Měřidla Počet produktů: 41

V nabídce máme různé druhy měřidel jako jsou úhelníky, metry, pásma, vodováhy. Měřidla v praxi používáme pro přímé, případně nepřímé měření a porovnávání délkových rozměrů, úhlů, tvarů. Svinovací metry a pásma jsou nástroje pro měření délky . Metr má hlavně dobře sedět v ruce. Každý má jinou velikost dlaně, proto se sviňovací metry vyrábějí v ně...

Pokračovat

V nabídce máme různé druhy měřidel jako jsou úhelníky, metry, pásma, vodováhy. Měřidla v praxi používáme pro přímé, případně nepřímé měření a porovnávání délkových rozměrů, úhlů, tvarů. Svinovací metry a pásma jsou nástroje pro měření délky . Metr má hlavně dobře sedět v ruce. Každý má jinou velikost dlaně, proto se sviňovací metry vyrábějí v několika velikostech. Vodováhy a lasery jsou neocenitelnými pomocníky při práci na stavu nebo v dílně.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Úhelníky

  Magnetický úhelník se hodí k fixaci ak přesnému spojení svařovaných materiálů v úhlech 45°, 90°, 135°. Tyto úhelníky si oblíbili svářeči, zámečníci i kovovýrobci. Kromě svařování se uhlový magnet hodí také pro vrtání, natírání a lakování, k montování, do výrobní i domácí dílny. Magnetické úhelníky se rychle a jednoduše přicvaknou na svařovaný materiál, pásovinu, ocelové tyče.

 • Metry, pásma

  Metry oproti pásmům jsou vybaveny navinovací pružinou. Díky ní se metr po uvolnění posuvné pojistky sám navine. Nevýhodou svinovacích metrů je obvykle kratší délka. Nejčastěji se vyrábějí v délkách 2 m, 3 m, 5 m, 8 m, 10 m. Hodí se pro měření kratších, případně menších objektů a ploch. Pásma v porovnání s metry jsou delší a to 10 ma více. Na začátku měřící pásky mají praktický háček pro uchycení při měření. Jejich nevýhodou je, že se musí smotávat ručně.

 • Jiné měřidla

  Měřiče vzdálenosti pro snadné a kvalitní měření vzdálenosti a úhlů. Přístroje dokáží sčítat a odečítat naměřené délky, kontinuálně měřit se zobrazením minimální a maximální hodnoty a ze změřeným vzdálenosti vypočítat rozměr, který nelze snadno změřit.

 • Vodováhy

  Vodováhy jsou neocenitelnými pomocníky při práci na stavbě i v dílně. Snadno, přesně a rychle umí určit vodorovný nebo svislý směr. V naší nabídce naleznete bublinkové vodováhy. Je to nejrozšířenější druh vodováhy ve tvaru latě. Obsahuje nádobku s vodou, ve které se nachází bublina. Při správné vodorovné poloze se bublina nachází mezi vytyčenými značkami.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 41 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 41 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 41 položek
Close

Přihlášení