Close

Šroubováky, bity

Šroubováky, bity Počet produktů: 76

Šrouby mohou mít různá provedení a rozměry. Naše šroubováky také. Díky kombinaci šroubováku a bitu máte zaručenou flexibilitu. Naše bity lze samozřejmě používat is elektrošroubováky. V naší nabídce naleznete různé velikosti a koncovky šroubováků i bitů. Šroubováky a bity najdou své uplatnění v různých profesích, ale neměly by chybět ani doma v n...

Pokračovat

Šrouby mohou mít různá provedení a rozměry. Naše šroubováky také. Díky kombinaci šroubováku a bitu máte zaručenou flexibilitu. Naše bity lze samozřejmě používat is elektrošroubováky. V naší nabídce naleznete různé velikosti a koncovky šroubováků i bitů. Šroubováky a bity najdou své uplatnění v různých profesích, ale neměly by chybět ani doma v nářadí. Naše nabídka je dost velká a najdou se v ní i ti náročnější.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Šroubováky

  Šroubováky nesmí chybět v žádné dílně. Uplatnění najdou v různých v různých profesích.

  Typy šroubováků:

  • ráčnové - oblíbené pro svoji praktičnost. Zabírají vždy na jednu stranu, na druhou stranu přeskakují přes zuby. Díky tomuto systému nemusíte při šroubování prohmatávat. Směr záběru možnost přepínat.
  • klasické - levnější šroubováky, používají se pro běžné šroubování v domácnosti, dílně a pod.
  • úderové - používají se v těžkých průmyslových a provozních podmínkách


  V naší nabídce naleznete také šroubováky s izolací - elektrické šroubováky.

 • Bity

  Bity se hodí každému domácímu kutilovi, který často šroubuje nebo mu chybí ten správný hrot. V naší nabídce naleznete několik různých bitů, které se odlišují typem výřezu, velikostí a dalšími aspekty.

  Sada bitů nejčastěji obsahuje hroty v univerzálním, mezinárodním průřezu 1/4" a všechny značky jsou proto zaměnitelné. I přesto se od sebe jednotlivá balení liší počtem a typem samotných bitů.

  Sada se může lišit především typem výřezu a rozměry, vybírejte proto správně, které často potřebujete.

  Sada bitů a její dělení podle využití:

  • šroubovací bity bez tlumící zóny jsou vhodné pro měkké materiály
  • bity s tlumící zónou výborně tlumí náraz způsobený vysokým točivým momentem a jsou určeny pro tvrdé materiály
  • bity do vrtačky na sádrokarton obsahují dorazový nástavec, která pomáhá vrut zašroubovat do ideální hloubky přibližně 0,7 mm pod úroveň
 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 76 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 76 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 76 položek
Close

Přihlášení