Close

Ruční nářadí

Ruční nářadí Počet produktů: 547

Vrtání, řezání, broušení u moderních dílen a montážních provozů funguje mnoho věcí stisknutím tlačítka. Navzdory tomu se kleští a šroubového klíče nechce vzdát nikdo. Skutečné tradiční nářadí je nadčasové a zároveň všestranné. V naší nabídce naleznete kleště, kladiva, bity a různé jiné nářadí. Pokud vás nebaví kupovat vše jednotlivě na našem esh...

Pokračovat

Vrtání, řezání, broušení u moderních dílen a montážních provozů funguje mnoho věcí stisknutím tlačítka. Navzdory tomu se kleští a šroubového klíče nechce vzdát nikdo. Skutečné tradiční nářadí je nadčasové a zároveň všestranné. V naší nabídce naleznete kleště, kladiva, bity a různé jiné nářadí. Pokud vás nebaví kupovat vše jednotlivě na našem eshopu naleznete sady nářadí či vozík na nářadí.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Šroubováky, bity

  Šrouby mohou mít různá provedení a rozměry. Naše šroubováky také. Díky kombinaci šroubováku a bitu máte zaručenou flexibilitu. Naše bity lze samozřejmě používat is elektrošroubováky. V naší nabídce naleznete různé velikosti a koncovky šroubováků i bitů. Šroubováky a bity najdou své uplatnění v různých profesích, ale neměly by chybět ani doma v nářadí. Naše nabídka je dost velká a najdou se v ní i ti náročnější.

 • Klíče

  V sadě nářadí nebo v domácí dílně najdeme řadu klíčů.

  Utahovací klíče jsou něco, co nesmí chybět v žádné dílně. V ponice máme nespočet druhů, kdy každý má jiné využití a hodí se na jiný typ šroubu.

  • vidlicové klíče - jsou klasickým typem, který naleznete v každé garáži či domácí dílně. Slouží k utahování šestihranných matic a šroubů a jejich velkou výhodou je široký výběr velikostí.
  • očkové klíče - plní stejný účel jako klíče stanové s výhodou, že očka jsou opatřena malými zoubky, díky kterým máte mnohem více pozic pro uchycení matice nebo šroubu.
  • francouzské klíče - se občas nazývají také hasáky a svou přednost mají ve své univerzální velikosti, která se nastaví pootočením šroubu. Francouzské klíče jsou zpravidla menší než hasáky.
  • ráčnové klíče - podobné stanovým. Liší se očkem, které má v sobě zabudovaný ráčnový mechanismus pro plynulejší a pohodlnější utahování.
  • nástrčné klíče - umožňují utahování šroubů pomocí různě velkých nástrčných lavic, na které se z druhé strany nasadí kloub a je vytvořena páka
  • trubkové klíče – fungují podobně jako hlavice nástrčných klíčů – jsou ale oboustranné a utahování probíhá díky vratidlu, které se prostrčí přes trubku hlavice a vytvoří tak opět páku
  • imbusové klíče - používají se k utahování a povolování šroubů šestihranných šroubů, jejichž konec přesně padne do hlavice šroubu.
  • torxové klíče - vyvinuté americkou společností, neboli také hvězdičkové, jsou klíče se speciální tvarovanou hlavou, která umožňuje větší přenos točivého momentu než klasický šestihran.
  • klíče na kola - používají se k přezouvání pneumatik
  • momentové klíče – mají svou výhodu v tom, že tím usnadní dotažení matic přesně na potřebný moment. Tím zabezpečíte jejich delší životnost, protože je nebudete zbytečně přetahovat a také zabráníte jejich uvolnění z důvodu nízkého dotažení.
  • klíče na olejové filtry - vám pomohou s výměnou starých olejových filtrů ve vašem vozidle. Díky svému tvaru a způsobu uchycení se vám filtry budou nejen lépe šroubovat, ale také si je při montování nechtěně neponičíte.
 • Kleště, hasáky

  Klešte jsou všestrannější, než si myslíte. Jsou víceúčelovým nástrojem, od stříhání přes držení až po odříznutí. Hasáky mají nastavitelný rozsah čelistí a proto jsou maximálně všestranně použitelné. Svorky nahrazují svěrák právě tak kde se nenachází a vy potřebujete něco uchopit. V naší nabídce naleznete různé druhy klíšťat, hasáků, jakož i svorek stačí si jen vybrat.

 • Kladiva, sekery

  Kladiva se používají i při nejmenších renovacích a proto ať už doma nebo v dílně kladivo nesmí chybět. Ze stejné skupiny nástrojů, ale s poněkud odlišným použitým je sekera. Při výběru správné sekery byste měli věnovat pozornost některým z jejích parametrů. Některé prvky os byste měli před nákupem ověřit a to zpracování, kvalita čepele, topůrko. V naší nabídce naleznete spoustu produktů, stačí si vybrat právě ten, který vám vyhovuje.

 • Sekáče, dláta, páčidla

  Spolehlivé sekáče se používají pro sekací a bourací práce. Jsou vyrobeny z robustní oceli. Jeho špičaté ostří umožňuje cílené použití na bourání. V nabídce naleznete také různá páčidla. Páčidlo je poněkud nenápadné, ale velmi důležité nářadí. Jsou dobrými pomocníky při renovacích a opravách. Páčidlo využijete například při páčení latí z podlahy nebo vytahování hřebíků. Slouží také k dělení, ohýbání nebo zatloukání.

 • Děrovače, razidla,...

  Aby vám při práci nedošly spony v nastřelovací pistoli, máme pro vás širokou nabídku spon. V dílně a na stavbě mohou být velmi užitečnými pomocníky při mnoha pracích. Kvalitní hřebíkovačka najde uplatnění i při pokládání střešních krytin či dřevostavbách jakéhokoli typu. Většina nastřelovacích pistolí funguje na principu stlačené pružiny, která po uvolnění narazí do úderníku, a který následně předá energii ocelové sponce či hřebíku.

 • Sady nářadí

  Soupravy ručního nářadí jako jsou šroubováky, klíče a další nástroje uložené v uzavíratelném kufříku nebo pouzdře. Řemeslníci a kutilové je využijí v dílně, domácnosti, ale například iv kanceláři nebo autě. V naší nabídce naleznete širokou nabídku gola sad, šroubováků, bitů, vrtáků a mnoho dalšího - stačí si jen vybrat.

 • Měřidla

  V nabídce máme různé druhy měřidel jako jsou úhelníky, metry, pásma, vodováhy. Měřidla v praxi používáme pro přímé, případně nepřímé měření a porovnávání délkových rozměrů, úhlů, tvarů. Svinovací metry a pásma jsou nástroje pro měření délky . Metr má hlavně dobře sedět v ruce. Každý má jinou velikost dlaně, proto se sviňovací metry vyrábějí v několika velikostech. Vodováhy a lasery jsou neocenitelnými pomocníky při práci na stavu nebo v dílně.

 • Příslušenství

  V této kategorii naleznete různé tužky ( tesařské, zednické), různé značkovače, ocelové kartáče drátěné, pájecí cíny. Značkovače jsou velmi dobrým pomocníkem při práci. Odolné značkovače do náročných podmínek ocení každý kutil. Ke pájení zase najdete kvalitní pájecí cíny s tavidlem. V nabídce naleznete kvalitní zednické tužky vhodné na cihly, kámen a beton. Tesařské tužky, které jsou vhodné na dřevo. Tužky disponují vhodnou tvrdostí a silnou tuhou.

 • Lopaty, rýče a...

  V naší nabídce naleznete různé lopaty, rýče, ale i odhrnovače sněhu. Žádný správný zahrádkář se neobejde bez zahradního nářadí. Hřádky je třeba po zimě pořádně rýt, aby byla půda pořádně překypřená. Nejlepším pomocníkem na tuto činnost je obyčejný rýč, který naleznete v této kategorii. Odhrnovače na sníh patří do výbavy každého domu. V nabídce naleznete různé druhy a velikosti odhrnovačů na sníh stačí si vybrat.

 • Aerografia

  V této kategorii naleznete stříkací pistole, spirálové hadice. Stříkací pistole se zásobníkem s velmi vysokou důkladností a precizností lakování. Spirálové hadice jsou výborné díky odolnosti vůči prolomení. Na hadicích jsou zabudovány rychlospojky. Jsou určeny pro rozvod vzduchu k pneumatickému ručnímu nářadí. Tyto produkty jsou určeny k malování, které je desetkrát rychlejší, než při ručním malování válečkem.

 • Račne

  Montážní a automobilové dílny, servisy či průmyslová výroba vyžaduje profesionální, spolehlivé a vysoce kvalitní nářadí s maximální účinností. Račně splňují všechny tyto požadavky. Ať jsou velké nebo malé, ráčně jsou univerzálními pomocníky při různých činnostech. Výhodou kvalitních račních je jejich spolehlivost i při extrémní zátěži a námaze. V naší nabídce naleznete klasické, ale i teleskopické ráčny.

 • Svěráky

  Svěrák je v dílně nejdůležitější součást. Dílna bez svěráku není vlastně pořádná dílna. Klasické dílenské svěráky mají čelisti z vysoce kvalitní oceli s velkou kovadlinou a upevněním na matice. Do stolních nebo otočných svěráků upnete vše co potřebujete opílit nebo zbrousit. Svěráky se snadnou montáží připevní na pracovní stůl. V nabídce naleznete svěráky ke vrtačce, svěráky se smečkou, ale i zámečnické svěráky.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 547 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 547 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 547 položek
Close

Přihlášení