Close

Doplňky pro práci

Doplňky pro práci Počet produktů: 63

Doplňky pro práci, které jsou nezbytnou součástí v každé firmě. V této kategorii naleznete všechny potřebné doplňky bez kterých se v zahradě a v lese neobejdete. V nabídce naleznete bariéry, bezpečnostní tabulky, nákoleníky, první pomoc, elektro, balící materiál, které jsou nezbytné při práci.

Podkategorie

 • Bariéry

  Kužely, řetězy, pásky jsou moderními a nezbytnými doplňky v každém provozu. Slouží pro účely dočasného značení, do kterého je zakázáno vcházet jako například překážky na chodníku či chodbě ve výrobní hale. Určité zóny nejen na pracovišti by měly být viditelně vymezeny či ohraničeny. Mnohokrát se může jednat o ochranu zdraví vás a vašich pracovníků.

 • Bezpečnostní tabulky

  Bezpečnostní tabulky a nálepky jsou zákonem stanoveny doplňky každého provozu. Jejich cílem je minimalizovat riziko pracovních úrazů. Tyto intuitivní, dobře viditelné a v rámci EU univerzální prvky, usnadňují nejen pohyb zaměstnanců a návštěvníků, ale také práci záchranářů. V naší nabídce naleznete zákazové tabulky, příkazové tabulky, požární tabulky, tabulky pro evakuaci a únikový východ stačí si jen vybrat.

 • Nákoleníky

  Pro usnadnění práce a zvýšení komfortu při práci slouží nákoleníky. Nákoleníky slouží jako chrániče kolen pro vyšší pohodlí při práci v kleku. Mají pásky pro bezpečné a flexibilní upevnění na noze. V nabídce naleznete nákoleníky, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů jako je textil, plast, ale i gelová výplň. Gelová výplň v oblasti jablíčka je velmi pohodlná a chrání maximálně vaše kolena před poškozením.

 • První pomoc

  Prostředky k zajištění nezbytné první pomoci. Potřeby na první pomoc nesmějí chybět v povinné výbavě nejen hasičů, záchranářů, ale patří i do každodenního života či autolékárničky, které jsou nutnou součástí každého motorového vozidla. V naší nabídce naleznete široký sortiment lékárniček pro běžné použití, do provozu, autolékárničky, outdoorové lékárničky či oční sprchy.

 • Balicí materiál

  Balící materiál je potřebný pomocník pro zabalení nebo ochranu Vašeho zboží. V nabídce naleznete výrobky, které se vyrábějí speciální technologií, při které se dosahuje potřebné pevnosti i při použití nižší tloušťky materiálu. Jednostranné přilnavé stretch folie s vysokou průtažností efektivně nahrazují fixaci zboží pásky nebo paletizačními pytli a urychlují balení paletových zásilek.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 63 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 63 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 63 položek
Close

Přihlášení