Close

Zimní bundy

Zimní bundy Počet produktů: 63

V této kategorii najdeš pánské, dámské i univerzální bundy vhodné na zimu, které jsou nepromokavé, maskáčové, fleece, softshellové od různých výrobců. Bundy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou vhodné nejen do práce, ale také pro volný čas. Střih je přizpůsoben pro jakýkoli pohyb. V nabídce je velká barevná a modelová škála.

Podkategorie

  • Pánské zimní bundy

    V této kategorii najdeš pánské zimní bundy vhodné pro práci. Pracovní bundy jsou důležitou součástí mnoha povolání a na jejich kvalitě přímo závisí bezpečnost a zdraví samotných pracovníků při výkonu práce v zimních měsících. Zimní pracovní bundy poskytují maximální pohodlí, které je zajištěno kvalitními materiály a pohodlným střihem.

  • Dámské zimní bundy

    V této kategorii naleznete dámské zimní bundy vhodné pro práci v jakémkoli odvětví, ale i pro volný čas. Zimní bundy jsou vyrobeny z různých kvalitních materiálů, které zajišťují maximální pohodlí. Kvalitní pracovní zimní bundy jsou důležité v mnoha povoláních a na jejich kvalitě závisí přímo bezpečnost a zdraví samotných pracovníků.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 63 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 63 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 63 položek
Close

Přihlášení