Close

Ochrana dýchacích cest

Ochrana dýchacích cest Počet produktů: 55

Ochrana dýchacích cest je nezbytnou součástí bezpečnosti při práci se zdraví škodlivými látkami ve znečištěném pracovním prostředí. Používat vhodnou ochranu dýchacích cest je velmi důležité, protože škodlivou látku nemusíme vždy vidět ani cítit podle zápachu. Podle druhu práce, a její náročnosti si můžeme zvolit polomasky, celoobličejové masky, ...

Pokračovat

Ochrana dýchacích cest je nezbytnou součástí bezpečnosti při práci se zdraví škodlivými látkami ve znečištěném pracovním prostředí. Používat vhodnou ochranu dýchacích cest je velmi důležité, protože škodlivou látku nemusíme vždy vidět ani cítit podle zápachu. Podle druhu práce, a její náročnosti si můžeme zvolit polomasky, celoobličejové masky, filtry, náhradní díly, rouška. Nabízíme to nejlepší z ochrany dýchacích cest od ověřených výrobců, které splňují všechny požadavky EN 149:2001+A1:2009.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Respirátory

  Respirátory slouží k ochraně dýchacích cest před nebezpečnými částicemi ve formě prachu, aerosolu, par, ale také před bakteriemi a viry. Stupeň ochrany určuje třída FFP1-FFP3, která je při výběru důležitá. Všechny respirátory splňují normu EN 149. V naší nabídce naleznete respirátory bez filtru, ale také s filtrem. V různých pracovních oblastech je povinnost chránit dýchací cesty. Na našem eshopu naleznete kvalitní respirátory z kvalitních materiálů.

 • Polomasky

  Polomasky určené k ochraně dýchacích cest ve specifických odvětvích. Ochrana dýchacích cest je velmi důležitá, proto v našem eshopu jsme pro vás připravili polomasky na obličej, které vás ochrání. Polomasky vám zaručí nejen ochranu, ale také maximální pohodlí při nošení. Polomasky jsou vhodné i pro ty, kdo nosí brýle a jsou bezúdržbové. Ochranné polomasky disponují vždy se dvěma vyměnitelnými filtry s dlouhou životností a výdechovým ventilem pro snížení akumulačního tepla.

 • Masky

  Celoobličejové masky jsou vysoce účinným prostředkem při ochraně dýchacích cest ve specifických odvětvích. Uplatňují se nejčastěji v zaměstnání kde je zaměstnanec vystaven potencionálním zdravotním rizikům. Ochrana dýchacích cest je základem, pokud pracujete v blízkosti prachových částic nebo nebezpečných plynů. Celoobličejová maska kromě dýchacích cest chrání i vaše oči před nebezpečnými chemickými látkami, částicemi a také před biologickým či radiačním ohrožením.

 • Filtry

  Vyměnitelné předfiltry a filtry k maskám a polomaskám, držáky na filtry a předfiltry. Filtry jsou ochranné pracovní pomůcky vhodné pro použití s polomaskou nebo celoobličejovou maskou. Filtry proti pevným částicím, proti plynům a parám a kombinované filtry mají dlouhou dobu použití a zajišťují nízký dýchací odpor. U filtrů z naší nabídky se můžete spolehnout na mimořádnou lehkost s nízkým odporem dýchání. Filtr je navíc bez omezení zorného pole.

 • Ostatní

  Příslušenství a doplňky k maskám a polomaskám. V naší nabídce naleznete čistící ubrousky, mini štíty na obličej, ochranný kryt zorníku na celoobličejovou masku, plošiny a držáky ke filtrům. Čistící obrousky slouží k pravidelné údržbě a dezinfekci masek a polomasek. V nabídce naleznete také mini štít na obličej, který chrání před kapičkami s možným obsahem viru nebo bakterií.

 • Rouška

  Výhodou nošení roušky je prevence před přenosem nákazy z kontaminovaných zdrojů, protože brání dotykem obličeje a sliznic. Běžný člověk se dotkne obličeje přibližně 23x za hodinu, čemuž je vhodné v momentální situaci předcházet. Rouška není zdravotnický prostředek, poskytne Vám preventivní hygienickou ochranu.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 55 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 55 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 55 položek
Close

Přihlášení