Close

Dětské montérky

Dětské montérky Počet produktů: 8

Tady najdete něco pro vaše malé pomocníky. Dětské montérkové kalhoty na kšandy zajistí pohodlí díky kvalitním materiálům. Šle jsou vynikající pro udržení kalhot na správném místě. Vaše děti tak mohou bezpečně pomáhat při práci a ještě se budou těšit, že se podobají opravdovým mistrům. Díky pevnému materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, drží o něco...

Pokračovat

Tady najdete něco pro vaše malé pomocníky. Dětské montérkové kalhoty na kšandy zajistí pohodlí díky kvalitním materiálům. Šle jsou vynikající pro udržení kalhot na správném místě. Vaše děti tak mohou bezpečně pomáhat při práci a ještě se budou těšit, že se podobají opravdovým mistrům. Díky pevnému materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, drží o něco více než tepláky.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Dětské montérky do pasu

    Dětské kalhoty do pasu mají delší životnost a reflexní doplňky pro lepší viditelnost. Díky kvalitním materiálům vydrží vašim malým pomocníkům i při zvýšené aktivitě ať už v dílně nebo na zahradě. Materiál pro malé hrdiny s vybavením víceúčelových kapes. Při výběru je klíčová velikost. Důležité parametry při vybírání jsou výška postavy a obvod pasu. Obvod pasu měříme v úrovni pásku a boční délku od pasu přes boky až k chodidlu.

  • Dětské montérky na šle

    Oblíbené dětské montérky na kšandy, které drží na místě. Praktické montérky pro malé kutily vhodné pro hraní, do zahrady či pro opraváře. Montérky jsou obohaceny různými praktickými kapsami. Šle jsou nastavitelné. Při výběru nezapomínejte, že hlavní věc je správná velikost. Důležité parametry jsou výška postavy a obvod pasu. Velikost změříte jednoduše a to obvod pasu v úrovni pásku a boční délku od pasu přes boky až k chodidlu.

 
Rozšířený filtr
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Zobrazujem 1 - 8 of 8 položiek
Zobrazeno 1 – 8 z 8 položek
Close

Přihlášení