Close

Montérkové kraťasy

Montérkové kraťasy Počet produktů: 42

Monterkové kraťasy ideální do hal a teplého počasí. Kvalitní smíšený materiál nebo přírodní bavlna vám poskytnou příjemné pohodlí po celý den. Materiál dobře odvádí pot. Kalhoty můžete regulovat pevným pasem nebo pružným pasem doplněním gumou. Kapsy jsou řešeny volně nebo kryty zipem či patkou. Praktické kalhoty můžete spojit s logem firmy a to ...

Pokračovat

Monterkové kraťasy ideální do hal a teplého počasí. Kvalitní smíšený materiál nebo přírodní bavlna vám poskytnou příjemné pohodlí po celý den. Materiál dobře odvádí pot. Kalhoty můžete regulovat pevným pasem nebo pružným pasem doplněním gumou. Kapsy jsou řešeny volně nebo kryty zipem či patkou. Praktické kalhoty můžete spojit s logem firmy a to potiskem nebo výšivkou.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Montérkové kraťasy na šle

    Mezi pracovní oděvy patří i montérkové kraťasy. V naší nabídce naleznete praktické montérkové kraťasy na kšandy, které zajistí pohodlí při každé práci. Největší výhoda při montérkových kraťasech jsou šle, které drží kalhoty na místě. Připravte se na léto s kvalitními montérkovými kraťasy. Jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a tak během letních teplých dnů vám zaručí pohodlí. Dobrý střih a šířka kalhot i sed jsou uzpůsobeny pro volný pohyb bez omezení.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 42 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 42 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 42 položek
Close

Přihlášení