Close

Ochrana hlavy

Ochrana hlavy Počet produktů: 61

Ochrana hlavy je nezbytnou součástí bezpečnosti při práci. Bezpečnostní přilby jsou klíčovým faktorem prevence vůči potenciálnímu riziku vzniku úrazu, zejména při práci ve výškách, stavebnictví nebo skladech či při demoličních pracích a jiných rizikových odvětvích. Volba ochranné přilby nezávisí jen na prostředí, ve kterém pracujete, ale i o sam...

Pokračovat

Ochrana hlavy je nezbytnou součástí bezpečnosti při práci. Bezpečnostní přilby jsou klíčovým faktorem prevence vůči potenciálnímu riziku vzniku úrazu, zejména při práci ve výškách, stavebnictví nebo skladech či při demoličních pracích a jiných rizikových odvětvích. Volba ochranné přilby nezávisí jen na prostředí, ve kterém pracujete, ale i o samotné konstrukci. V nabídce najdete nejen bezpečnotné přilby, ale také bezpečnostní čepice, čepice pod přilbu, různé podbradní pásky, potní pásky, které vám zajistí nejen maximální pohodlí, ale také ochranu zdraví.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Přilby

    Přilby určené k ochraně hlavy při práci v různých odvětvích. V nabídce naleznete klasické přilby, přilby s ventilací v různých barevných provedeních. Na přilby pro práci ve výškách jsou kladeny jiné a náročnější požadavky než na běžné používané přilby. Přilby jsou povinným vybavením na stavbách, v prostorách s rizikem uvolnění materiálu nebo v exteriérech, ve kterých hrozí úraz hlavy. Většina přileb se vyznačuje lehkostí, ale zároveň pevností.

  • Bezpečnostní čepice

    Bezpečnostní čepice jsou moderním řešením ochrany hlavy při práci. Používají se při práci, při které hrozí riziko poranění hlavy nárazem do předmětu nebo konstrukce, nenahrazuje však bezpečnostní přilbu, protože nedokáže absorbovat náraz padajícího předmětu. V nabídce naleznete bezpečnostní čepice s kšiltem, plastovou vnitřní výztuhou a nastavitelnou velikostí. Všechny čepice splňují normu EN 812. Poskytují ochranu hlavy pro zaměstnance, kteří sice nejsou vystaveni riziku těžkého úrazu, ale potřebují se chránit před přímým slunečním zářením nebo nepříznivým počasím.

  • Ostatní

    V této kategorii naleznete příslušenství jako jsou podbradní pásky, potní pásky, adaptéry na přilbu, řemínky k přilbám, výstelky do přilby, čepice pod přilbu. Podbradní pásky, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů jako je polyester slouží k uchycení přilby. V nabídce najdete 2bodový, 3bodový, 4bodový podbradní pásek.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 61 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 61 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 61 položek
Close

Přihlášení