Close

Montérkové súpravy

Montérkové súpravy Počet produktů: 4

Montérkové soupravy jsou vhodné pracovní oblečení pro práci ve skladech i pro práci v exteriérech. Klasické pracovní montérkové soupravy nejen pro práci v robotu, ale také do zahrady. V naší nabídce naleznete různé kvalitní montérkové soupravy, jakož i různé velikosti. V této kategorii naleznete také prodloužené velikosti pro vysoké kutily. Tyto...

Pokračovat

Montérkové soupravy jsou vhodné pracovní oblečení pro práci ve skladech i pro práci v exteriérech. Klasické pracovní montérkové soupravy nejen pro práci v robotu, ale také do zahrady. V naší nabídce naleznete různé kvalitní montérkové soupravy, jakož i různé velikosti. V této kategorii naleznete také prodloužené velikosti pro vysoké kutily. Tyto soupravy obstojí iv náročných podmínkách a zajistí adekvátní ochranu a pohodlí.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Konfekční velikost

    Při výběru pracovního oblečení je velikost klíčová. Snažíme se vám výběr co nejvíc usnadnit. V této kategorii naleznete běžné velikosti. Důležité parametry při vybírání jsou výška postavy, obvod hrudníku a obvod pasu. Samozřejmě je třeba přihlížet i ke střihu daného produktu. Spousta lidí má problém při koupi zboží a právě proto je třeba vědět svou konfekční velikost. Velikost si změříte jednoduše: potřebujete krejčovský metr, případně asistenta, tužka a papír. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě hrudníku vodorovně kolem těla. Obvod pasu měříme v úrovni pásku. Boční délka se měří od pasu přes boky až ke chodidlu.

  • Prodloužené verze

    Náš eshop se snaží poskytnout každou velikostní řadu oblečení a tak v nabídce naleznete i prodloužené verze. Prodloužená verze se velikostně liší od běžných velikostí od 3,5 do 5 cm. Při výběru oblečení hrají důležité parametry jako obvod hrudníku, velikost pasu a celková délka. Obvod pasu změříte v nejširším místě hrudníku, obvod pasu se měří v oblasti pásku a boční délku změříte od pasu přes boky až ke chodidlu.

 
Rozšířený filtr
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Zobrazujem 1 - 4 of 4 položiek
Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Close

Přihlášení