Close

Ochrana zraku

Ochrana zraku Počet produktů: 216

Ochrana zraku - chraňte si svůj zrak v práci i ve volném čase. Zrak je nesmírně cenným smyslem, jehož hodnotu si často člověk uvědomí až při jeho zhoršení nebo ztrátě. Zejména při manuálních pracích vzniká mnoho situací, které by bez ochrany očí vedly k těžkým následkům na zdraví. Při každé aktivitě je třeba vědět, jaký typ ochrany je zapotřebí....

Pokračovat

Ochrana zraku - chraňte si svůj zrak v práci i ve volném čase. Zrak je nesmírně cenným smyslem, jehož hodnotu si často člověk uvědomí až při jeho zhoršení nebo ztrátě. Zejména při manuálních pracích vzniká mnoho situací, které by bez ochrany očí vedly k těžkým následkům na zdraví. Při každé aktivitě je třeba vědět, jaký typ ochrany je zapotřebí. Při svařování je nutná jiná ochrana než při broušení nebo sportu. Při pracovních činnostech může dojít k ohrožení lidského oka třemi základními riziky - mechanickým, chemickým nebo zářením. V naší nabídce naleznete různé brýle, ochranné štítyochranu pro svářeče a jiné ochranné pomůcky.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Brýle

  Brýle sloužící k ochraně zraku v různých odvětvích. Ochranné brýle jsou nezbytné pro práci, kde hrozí nebezpečí poškození zraku. V naší nabídce naleznete nejvhodnější brýle pro podmínky, ve kterých pracujete. Brýle s čirým zorníkem vhodné pro permanentní nošení. Žluté zorníky zvyšují vidění ve slabém světle, šeru. Kouřové jsou určeny k ochraně zraku před sluncem a UV zářením. Polarizační zorníky umožňují nositelům komfortní vidění při činnostech a podmínkách, kdy se odráží světlo.

 • Ochranné štíty

  Ochranné štíty určené k ochraně celého obličeje v různých odvětvích. Slouží jako pracovní oděvy na ochranu zdraví při práci. V nabídce naleznete ochranné štíty čiré plastové ochranné štíty a průzory proti mechanickému riziku nebo postřiku tekutinou. Tónové ochranné průzory s filtrem proti světelnému i tepelnému záření. Ochranné štíty pro práci s motorovou pilou nebo motorovou kosou. Některé štíty lze zakoupit jako souprava, jiné se dodávají v rozloženém stavu a je nutné zakoupit průzor, držák a případný adaptér nebo chránič sluchu samostatně.

 • Pro svářeče

  Svářečské brýle a kukly speciálně vyvinuté pro svářečský průmysl. V nabídce naleznete různé kukly pro svářeče, brýle, ochranné fólie, ale i skla do svářečských brýlí. Při svařování vzniká pro člověka škodlivé ultrafialové a infračervené záření a také intenzivně viditelné světlo. Z mechanických rizik zase odstřikují jiskry a pevné částice. Ochranné pracovní prostředky pro svářeče mají v sobě zabudované svářečské filtry, fólie, také jsou vybaveny výklopnými zorníky a vyměnitelnými skly nebo s nepřímou ventilací.

 • Ostatní

  Doplňky určené k uskladnění brýlí, vyměnitelné náhradní skla pro svařování a výstelky do kukly.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 216 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 216 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 216 položek
Close

Přihlášení