Close

Softshellové bundy

Softshellové bundy Počet produktů: 49

V této kategorii naleznete dámské, pánské, dětské i univerzální bundy vyrobené z kvalitního a velmi oblíbeného softshellového materiálu. Bundy jsou z kvalitních voděodolných materiálů. Chrání před nepříznivým počasím, zároveň jsou lehké a zajišťují maximální pohodlí. Softshellové bundy mají atraktivní sportovní střih se zajímavými barvami. Jsou ...

Pokračovat

V této kategorii naleznete dámské, pánské, dětské i univerzální bundy vyrobené z kvalitního a velmi oblíbeného softshellového materiálu. Bundy jsou z kvalitních voděodolných materiálů. Chrání před nepříznivým počasím, zároveň jsou lehké a zajišťují maximální pohodlí. Softshellové bundy mají atraktivní sportovní střih se zajímavými barvami. Jsou doplněny o vnější nebo vnitřní kapsy, ale i na rukávech.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Dámské softshellové bundy

    V této kategorii naleznete dámské softshellové bundy ideální na jaro i podzim. V nabídce naleznete dámské bundy z kvalitního materiálu, který je voděodolný. Skvěle chrání před nepříznivým větrným počasím, zároveň jsou lehké a vzdušné. Hřejivá podšívka z mikro polar fleece zvyšuje tepelný komfort, bundy lze nosit i v mírné zimě. Bundy jsou doplněny o praktické kapsy ve vnitřní nebo vnější části. Moderní a sportovní střih vám přidá styl a pohodlí.

  • Pánské softshellové bundy

    V této kategorii naleznete pánské softshellové bundy ideální na jaro i podzim. V nabídce naleznete pánské bundy z kvalitního materiálu, který je voděodolný. Skvěle chrání před nepříznivým větrným počasím, zároveň jsou lehké a vzdušné. Hřejivá podšívka z mikro polar fleece zvyšuje tepelný komfort, bundy lze nosit i v mírné zimě. Bundy jsou doplněny o praktické kapsy ve vnitřní nebo vnější části. Moderní a sportovní střih vám přidá styl a pohodlí.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 49 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 49 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 49 položek
Close

Přihlášení