Close

Ohřívače

Ohřívače Počet produktů: 6

Obecně se používají ohřívače na stavbách, vysušování stěn, obchodních prostorách a podobně. Uplatnění mohou nalézt také jako hlavní topná jednotka. Aktuálně v naší nabídce naleznete elektrické, plynové či naftové ohřívače. Důležitým parametrem při výběru ohřívače patří především výkon, velikost místnosti, ale také bezpečnostní prvky. Elektrické ...

Pokračovat

Obecně se používají ohřívače na stavbách, vysušování stěn, obchodních prostorách a podobně. Uplatnění mohou nalézt také jako hlavní topná jednotka. Aktuálně v naší nabídce naleznete elektrické, plynové či naftové ohřívače. Důležitým parametrem při výběru ohřívače patří především výkon, velikost místnosti, ale také bezpečnostní prvky. Elektrické ohřívače postavíte do místnosti a zapojíte do sítě

Skrýt popis

Podkategorie

 • Elektrické ohřívače

  V nabídce naleznete elektrické ohřívače, které vás příjemně zahřejí v chladném prostředí. Elektrické ohřívače vytápějí bezpečně, pohodlně a efektivně. Elektřinu přeměňují na teplo bez energetických ztrát a využívají ji na 100%. U těchto ohřívačů je výhoda jednoduchého ovládání, možnost nasměrovat teplo nebo snadné přenášení. Elektrické radiátory vybírejte podle velikosti plochy, kterou chcete vytápět. Konvektory jsou doplňkem nebo náhradním zdrojem tepla, který může být na podlaze, ale může viset i na stěně. Horkovzdušné ventilátory jsou ideální do dílny, na stavbě.

 • Plynové ohřívače

  Plynové ohřívače fungují na principu foukání vzduchu pomocí ventilátoru nebo sálají teplo do prostoru. Podle výkonu jsou vhodné pro vyhřívání malých až velkých místností a objektů v domácnosti, stavebnictví, zemědělství, obchodu a průmyslu. Při spalování využívají propan-butan a kyslík, proto je zapotřebí větrání prostor. Pracují efektivně s rychlým nástupem tepla. Hlavní výhodou je plynových ohřívačů je nezávislost na elektrickém proudu.

 • Naftové ohřívače

  Naftové ohřívače jsou velké a robustní s dlouhou životností a patří mezi nejlevnější způsoby ohřívání. Tyto ohřívače jsou vhodné pro ohřívání otevřených i uzavřených prostor jako jsou haly, výrobní prostory a podnikatelské prostory. Jsou jednoduché na údržbu, nutno je používat správnou naftu. V nabídce máme plynové ohřívače s termostatem pro udržování konstantní teploty v místnosti a regulaci výkonu. Odolná konstrukce s držadlem a kolečky umožňuje nasazení i v náročnějších podmínkách.

 • Olejové ohřívače

  Pomocí termostatu umíte velmi přesně nastavit požadovanou teplotu. Olej uvnitř udrží teplo po dlouhou dobu, díky čemuž zajistíme stabilní teplotu i po vypnutí ohřívače.

 
Rozšířený filtr
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Zobrazujem 1 - 6 of 6 položiek
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Close

Přihlášení