Close

Elektro

Elektro Počet produktů: 19

Každý mistr potřebujete kvalitní elektronářadí. V této kategorii naleznete různá svítidla, odvlhčovače, vysavače, elektrocentrály. Nabíjecí svítidla šetří přírodu a dlouhodobě také finance. Nabíjecí akumulátory mají velkou kapacitu a dlouhou životnost. Baterky lze nabíjet i na USB. V nabídce naleznete elektrocentrály, které mají širokou možnost ...

Pokračovat

Každý mistr potřebujete kvalitní elektronářadí. V této kategorii naleznete různá svítidla, odvlhčovače, vysavače, elektrocentrály. Nabíjecí svítidla šetří přírodu a dlouhodobě také finance. Nabíjecí akumulátory mají velkou kapacitu a dlouhou životnost. Baterky lze nabíjet i na USB. V nabídce naleznete elektrocentrály, které mají širokou možnost využití. Elektrocentrála funguje na základě spalování benzínu a tím vyrábí elektřinu. Odvlhčovače vzduchu slouží k odstranění vlhkosti z místnosti. Toto a mnoho dalších produktů naleznete v této kategorii.

Skrýt popis

Podkategorie

  • Svítidla

    Svítidla jsou nezbytnou součástí ať už při práci nebo v domácnostech. Vybírat můžete z mnoha druhů osvětlení. Výběr světla je velmi důležitý, neboť světlo ovlivňuje i pracovní výkon. Zároveň byste měli myslet také na dobré osvětlení při vašem hobby. Pracovní světla vynikají především vysokým výkonem, ergonomickým tvarem a odolnou konstrukcí.

  • Ventilátory

    Skvělý nápad nejen na horké dny je ventilátor. Dostává vzduch do pohybu a ochlazuje místnost. I v zimě mají opodstatnění, neboť přivádějí teplý vzduch nahromaděný pod stopem zpět k podlaze. Ventilátory mají nižší pořizovací cenu než klimatizace a proto jsou často vyhledávány. V naší nabídce naleznete stojanové, ale i stolní ventilátory.

  • Odvlhčovače vzduchu

    Trápí-li vaši domácnost nadměrná vlhkost, což vám způsobuje praskání stěn a množení plísní, jste na správném místě. V této kategorii naleznete odvlhčovače vzduchu, které vás zbaví těchto problémů. Nadměrná vlhkost může dokonce vytvořit alergii. Zhoršení vlhkosti je zejména v chladném a vlhkém počasí. Při výběru je třeba dohlížet jak na velikost prostor, tak na velikost již vzniklé vlhkosti.

 
Rozšířený filtr
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Zobrazujem 1 - 19 of 19 položiek
Zobrazeno 1 – 19 z 19 položek
Close

Přihlášení