Close

Speciální oděvy

Speciální oděvy Počet produktů: 31

Speciální oděvy určené pracovníkům se specifickými požadavky. Antistatické, nehořlavé, kyselinovzdorné nebo např. i svářečské oblečení. Takové oděvy slouží k ochraně proti elektrickému oblouku, statické elektřině, teplu či kapalným chemikáliím. Takové oblečení je doplněno o reflexní doplňky a tím zajišťují maximální ochranu před pracovním úrazem...

Pokračovat

Speciální oděvy určené pracovníkům se specifickými požadavky. Antistatické, nehořlavé, kyselinovzdorné nebo např. i svářečské oblečení. Takové oděvy slouží k ochraně proti elektrickému oblouku, statické elektřině, teplu či kapalným chemikáliím. Takové oblečení je doplněno o reflexní doplňky a tím zajišťují maximální ochranu před pracovním úrazem. V nabídce naleznete kombinézy, kalhoty, trička, zástěry, rukávy, návleky, overaly.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Nehořlavé

  Nehořlavé oděvy a doplňky určené do specifických pracovních podmínek. Dámské nebo pánské oděvy jako blůzy, kalhoty, kamaše, zástěry, haleny, které jsou určeny k nošení jako ochranný oděv proti teplu a ohni s antistatickými vlastnostmi. Tyto oděvy zajišťují ochranu pracovníků v plynárenském a petrochemickém průmyslu, slévárny a pro svářeče.

 • Antistatické / ESD

  Antistatické oděvy a doplňky určené do specifických pracovních podmínek. Při práci s citlivými elektronickými součástkami se může zničit drahý kov, případně jediný výboj z oděvu může způsobit požár nebo výbuch. Statická energie skrývá potencionální nebezpečí při práci a proto u mnoha oborů je antistatické oblečení samozřejmostí. V nabídce naleznete soupravy, blůzy, trička, kalhoty z kvalitních materiálů, které splňují přísné požadavky certifikace dle norem.

 • Chemické

  Chemické oděvy a doplňky určené do specifických pracovních podmínek. Tyto pracovní oděvy splňují všechny požadavky příslušných norem pro styk s chemickými látkami. V našem eshopu naleznete různé chemické oděvy jako jsou soupravy, zástěry, overaly odolné proti vodou ředitelným kapalinám.

 • Oblečení pro pilčíky

  Protiporézní oděvy a doplňky určené do specifických pracovních podmínek. V nabídce naleznete pilčickou soupravu, která usnadní práci v lese a ochrání tělo a končetiny. Tento druh oděvu je z velmi kvalitních materiálů, které zaručí maximální pohodlí, ale hlavně bezpečnost. Pilčické oděvy splňují potřebné normy. V těchto oděvech se nachází protiporezná vložka, která chrání tělo před pořezem.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 31 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 31 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 31 položek
Close

Přihlášení