Close

Příslušenství pro nářadí

Příslušenství pro nářadí Počet produktů: 393

V příslušenství pro nářadí naleznete například vykružovače, vrtáky, brusné, řezné materiály, uhlíky, frézy a boxy na nářadí. Vrtáky mohou být různé, v závislosti na materiálu, do kterého vrtáte. Brusný materiál jako řezné a brusné kotouče se nejčastěji používají pro beton či dřevo. Samozřejmě je třeba zohledňovat materiál, který brousíte nebo ře...

Pokračovat

V příslušenství pro nářadí naleznete například vykružovače, vrtáky, brusné, řezné materiály, uhlíky, frézy a boxy na nářadí. Vrtáky mohou být různé, v závislosti na materiálu, do kterého vrtáte. Brusný materiál jako řezné a brusné kotouče se nejčastěji používají pro beton či dřevo. Samozřejmě je třeba zohledňovat materiál, který brousíte nebo řežete. Fréza je velký pomocník při broušení, drážkování či děrování. Jsou vhodné pro opracování materiálu.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Vykružováky

  Vykružovací vrták je mezi řemeslníky lidově nazýván vykružovač, který je specializovaným typem vrtáku. Je určen k vrtání otvorů o větším průměru. Vykružovače mají snadné použití s běžnou vrtačkou. Zajistí stabilní a přesné vrtání. Vykružovací vrták se na první pohled liší od klasických vrtáků, které jsou zakončeny špičkou. Na konci tohoto vrtáku jsou pilovité zuby.

  Vrtací korunky slouží při jednoduchých vrtacích pracích. Podporují vrtání do různých materiálů. Výhodou je, že vrták v důsledku rotační síly nesklouzne z vytvořených otvorů ve zdivu nebo libovolném jiném podkladu.

 • Brusné a řezné materiály

  Řezné kotouče do úhlových brusek se vyrábějí v různých rozměrech. Nejčastěji se používají pro řezání kovu. Existují však řezné kotouče na beton či kotouče na dřevo. V závislosti na materiálu se liší také jejich mechanické vlastnosti a konstrukce. Použitím nesprávného kotouče může dojít k jeho poškození, případně poškození řezaného materiálu.

  K odstraňování rzi a čištění kovu nebo dřeva používejte brusné kotouče a kužely. Pro broušení betonu je vhodný diamantový brusný kotouč. Pro uhlazování a ostření sáhněte po brusném kuželu

 • Vrtáky

  V nabídce naleznete různé typy vrtáků. Vrtáky do dřeva slouží k vrtání do dřeva a dřevěných konstrukcí. Vrtáky do dřeva se používají pro všechny druhy měkkého a tvrdého dřeva. Diamantové vrtáky slouží k vrtání otvorů do dlažeb všech tvrdostí. V nabídce naleznete samozřejmě i kvalitní vrtáky do kovu, zdiva či betonu. Vrtáky do betonu jsou speciálně vyvinuty pomocí nejdokonalejších počítačových programů a splňují nejvyšší nároky na výkonnost a životnost.

 • Uhlíky

  V naší široké nabídce naleznete také různé náhradní uhlíky. Jsou určeny pro příklepové vrtačky, kladiva, úhlové brusky, pásové brusky, motory a mnoho dalšího nářadí. Nabízíme různá provedení pro konkrétní typy a modely elektronářadí. Dodávané uhlíky jsou vybaveny ochrannými prvky, které brání poškození stroje. Takovým prvkem není jen samotný tvar uhlíku doplněný o vodící drážky nebo správně navržený průměr a délka pružiny, ale také propracované automatické odpojení, které zabrání poškození dříve, než se uhlík opotřebuje až za hranici bezpečného provozu.

 • Frézy

  S frézou můžete brousit, drážkovat, děrovat. Frézy můžete použít například pro obklady, měkké materiály, dřevo, spáry a další materiály. Frézy mají několik variant, proto je třeba vybrat právě tu, kterou potřebujete pro danou činnost. Vhodné pro opracování materiálu na požadovaný tvar, rozměr a dosažení požadované drsnosti povrchu. Abyste prodloužili životnost frézek je potřeba je pravidelně čistit.

  Horní frézka má široké možnosti využití při práci. Díky ní můžete shora vyřezávat do materiálu ornamenty, drážky i ořezávat hrany podle potřeby. Lamelovací frézka je určena k tvorbě nejrůznějších spojů dřeva.

 • Boxy na nářadí

  V této kategorii naleznete různé boxy na nářadí. Praktický box na kolečkách s rukojetí zaručí maximální komfort při přesouvání nářadí. Podvozek má na kovové nápravě a tak je maximálně pevný. V každé dílně najdeme různý materiál, který je třeba roztřídit podle velikosti nebo druhu as tímto vám pomůže box na nářadí s příčkami. V nabídce naleznete různé boxy na nářadí či s příčkami, otevřené nebo s víkem.

 • Sekáče
 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 393 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 393 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 393 položek
Close

Přihlášení