Close

Pracovní bundy

Pracovní bundy Počet produktů: 147

Nepřehlédnutelné reflexní bundy se postarají o vaši bezpečnost. Zimní pracovní bundy zahřejí i v nejtužší zimě. Celoroční bundypracovní mikiny doporučujeme každému, kdo hledá optimální pracovní oblečení. Softshellové bundy jsou pro změnu velmi odolné a dostupné iv pestrých barvách. Vyberte si bundy, které přesně vyhovují vašim očekáváním a po...

Pokračovat

Nepřehlédnutelné reflexní bundy se postarají o vaši bezpečnost. Zimní pracovní bundy zahřejí i v nejtužší zimě. Celoroční bundypracovní mikiny doporučujeme každému, kdo hledá optimální pracovní oblečení. Softshellové bundy jsou pro změnu velmi odolné a dostupné iv pestrých barvách. Vyberte si bundy, které přesně vyhovují vašim očekáváním a potřebám.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Zimní bundy

  V této kategorii najdeš pánské, dámské i univerzální bundy vhodné na zimu.

 • Softshellové bundy

  V této kategorii najdete dámské, pánské i univerzální bundy vyrobené z kvalitního a velmi oblíbeného softshellového materiálu.

 • Reflexní bundy

  V této kategorii najdete bundy ve výrazných barvách doplněné o reflexní bezpečnostní prvky.

 • Fleecové bundy / mikiny

  V této kategorii najdete dámské i pánské flísové bundy a mikiny, které najdou ve vašem šatníku uplatnění během celého roku.

 • Celoroční bundy / mikiny

  V této kategorii najdete bundy a mikiny z příjemných materiálů. Využití najdou během chladných letních dnů a rovněž jako střední vrstva oblečení v zimním období.

na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 147 položek
Zobrazeno 1 – 24 z 147 položek
Close