Close

Kompresory

Kompresory Počet produktů: 40

Kompresory slouží zejména k nahuštění pneumatik do automobilů nebo motocyklů. Samozřejmě najdou spoustu dalších uplatnění v autoservisech, ale také v domácím prostředí. Díky adaptérům vám ale pomůže vzduchem naplnit také nafukovací vybavení. Adaptéry umožňují přizpůsobit výfuk i jiným tvarům ventilů a vy tak dofouknete i sportovní a rekreační vy...

Pokračovat

Kompresory slouží zejména k nahuštění pneumatik do automobilů nebo motocyklů. Samozřejmě najdou spoustu dalších uplatnění v autoservisech, ale také v domácím prostředí. Díky adaptérům vám ale pomůže vzduchem naplnit také nafukovací vybavení. Adaptéry umožňují přizpůsobit výfuk i jiným tvarům ventilů a vy tak dofouknete i sportovní a rekreační vybavení. Některé kompresory umožňují i odsávání vzduchu. Odsávání využijete k vyfukování objemného vybavení. V naší nabídce naleznete olejový a bezolejový kompresor.

Olejový kompresor: má mazání přizpůsobení podobně, jako je tomu u spalovacího motoru – olej je roztřekován do prostoru válce, olejové páry se pak dostávají do stlačovaného vzduchu. Výhodou olejového kompresoru je jeho delší životnost a také životnost a ty se méně zahřívá.

Bezolejový pístový kompresor má pro fungování namísto olejové nádrže speciální kluzné materiály. Ve srovnání s olejovým má kratší životnost.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Příslušenství a...

  Na našem eshopu si můžete dokoupit i doplňky na kompresory. Naleznete zde různé hadice nebo komplet naviják s hadicí, který usnadní pohyb a manipulaci koncového zařízení kompresoru, hadicové svorky, různé pistole.

  Hadice naleznete dlouhé i krátké ať už s koncovkou nebo bez koncovky.

  Stříkací pistole mají univerzální využití při opravách. Stříkací pistole umožňují snadné dávkování barvy a nastavení množství vzduchu pro maximálně efektivní a jednoduchou práci.

  Profukovací pistole, která umožňuje průtok vzduchu. Díky lehkému materiálu jsou velmi pohodlné a lehké.

  V nabídce naleznete mnoho dalších výrobků dle vaší potřeby.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 40 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 40 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 40 položek
Close

Přihlášení