Close

Ochrana sluchu

Ochrana sluchu Počet produktů: 47

Ochrana sluchu- chraňte si svůj sluch v hlučném prostředí. V našem eshopu naleznete jednorázové zátkové chrániče sluchu, náhradní zátky, zátkové chrániče sluchu, mušlové chrániče sluchu, dávkovač na jednorázové zátkové chrániče, zásobník zátkových chráničů sluchu, lesnické sety. Ochranná mušlová sluchadla poskytují ochranu sluchu pracovníkům vys...

Pokračovat

Ochrana sluchu- chraňte si svůj sluch v hlučném prostředí. V našem eshopu naleznete jednorázové zátkové chrániče sluchu, náhradní zátky, zátkové chrániče sluchu, mušlové chrániče sluchu, dávkovač na jednorázové zátkové chrániče, zásobník zátkových chráničů sluchu, lesnické sety. Ochranná mušlová sluchadla poskytují ochranu sluchu pracovníkům vystaveným hluku ve svém pracovním prostředí. Vyberte si sluchadla určená k tlumení vyšších nebo nižších frekvencí či univerzální sluchadla, která výborně tlumí celý rozsah frekvencí.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Sluchátka

  Sluchátka jsou nezbytnou ochranou sluchu při práci v hlučném prostředí. V závislosti na intenzitě hluku, jsou na výběr sluchátka s různou úrovní tlumení akustického tlaku v decibelech, s možností upevnění na přilbu či štít se sluchátky. Ochranná sluchátka ocení zejména dřevorubci, pracovníci ve stavebnictví, při práci s křovinořezem a mnoho dalších. Hlučnost v prostředí je vždy otázkou více parametrů. Například hlučnost se stejnou hodnotou v interiéru a exteriéru má různé vlivy a rozdílnou výši ohrožení sluchu u uživatelů.

 • Komunikační sluchátka

  Speciálním typem sluchátek jsou komunikační sluchátka se zabudovaným rádiovým přijímačem. Při práci se zvýšeným hlukem je nutná jasná komunikace. Právě v tom vám pomohou komunikační sluchátka. Díky vestavěnému pohyblivému mikrofonu a stereo sluchátkům umožňují pracovníkům komunikovat.

 • Zátkové chrániče

  Zátkové chrániče převážně určené pro jednorázové použití při práci v hlučném prostředí. V této kategorii naleznete zátkové chrániče se uší vyrobené z polyuretanové pěny, které jsou se šňůrkou nebo bez šňůrky. Také můžete najít zátkové chrániče sluchu s lehkým plastovým obloukem, který zajistí udržení chráničů na místě. Díky své měkkosti, jedinečnému tvaru a hladkému povrchu na váš zvukovod rovnoměrně vyvíjejí nižší tlak, díky čemuž se vám budou velmi pohodlně nosit.

 • Ostatní

  Náhradní díly pro ochranu sluchu, dávkovače a zásobníky na zátkové chrániče sluchu. Dávkovače zátkových chráničů sluchu, které obsloužíte jednou rukou, jsou vynikající volbou při vysoké spotřebě tlumičů hluku a také poskytují komfort při výdeji tlumičů hluku na pracovišti. Na dávkovači oceníte snadné sledování množství zátek díky průhlednému provedení zásobníků, které naleznete také v naší nabídce.

 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 47 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 47 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 47 položek
Close

Přihlášení