Close

Akumulátorové nářadí

Akumulátorové nářadí Počet produktů: 65

V naší nabídce naleznete širokou nabídku akumulátorového nářadí vhodné pro hobby, ale i profesionální použití. Toto nářadí poskytuje špičkový výkon v těch nejnáročnějších podmínkách. Je charakterizováno nadstandardní výdrží a dlouhou životností baterie. Díky baterii se nemusíte spoléhat na elektrickou energii, pracujete rychle a efektivně bez ka...

Pokračovat

V naší nabídce naleznete širokou nabídku akumulátorového nářadí vhodné pro hobby, ale i profesionální použití. Toto nářadí poskytuje špičkový výkon v těch nejnáročnějších podmínkách. Je charakterizováno nadstandardní výdrží a dlouhou životností baterie. Díky baterii se nemusíte spoléhat na elektrickou energii, pracujete rychle a efektivně bez kabelu. Usnadníte si tak práci ve výškách a v těžko dostupném terénu. V naší nabídce naleznete kompletní řadu akumulátorového nářadí.

Skrýt popis

Podkategorie

 • Příslušenství
 • AKU Vrtačky / šroubováky

  Akumulátorové vrtačky jsou velmi oblíbeným nářadím pro profi řemeslníky, stejně tak i pro hobby kutily. Ideální jsou díky své výkonnosti a jednoduché manipulaci. Využijete je k vrtání, ale také ke šroubování. Aku vrtačky jsou nedocenitelné při různých pracích. V naší nabídce si můžete vybrat z různého vybavení a množství doplňků.

  Aku vrtačka s příklepem - vhodné pro šroubování a vrtání do kovu, dřeva, plastu, zdiva a cihly.

  Aku vrtačka bez příklepu - vhodné pro šroubování a vrtání do kovu, dřeva a plastu.

 • AKU Kladiva

  Aku vrtací kladiva nabízejí stejný standard jako běžné příklepové vrtačky. Výhodou je i jejich mobilita, můžete je využít všude tam, kde není elektřina. Využijete je k vrtání do betonu nebo zdiva, ale také k sekání kamene a demoliční práce. Oproti klasickým kladivům disponují dobíjecím akumulátorem, a tak je využijete. i když zrovna nemáte přístup k zásuvce. Mezi jednotlivými režimy můžete snadno přepínat, a tak se kombinované aku kladivo hodí především pro domácí kutily, kteří nemají přesně vyhrazenou jednu oblast využití.

 • AKU Brusky

  Broušení, dělení i zkracování. Aku brusky jsou víceúčelové nářadí, které snadno opracuje dřevo, plast a kov. Oproti elektrickým bruskám vynikají dobrou mobilitou, protože nepotřebuje elektrickou energii ani prodlužovací kabely. Při výběru je třeba sledovat hmotnost a počet kmitů a otáček. Počet kmitů se udává v případě vibračních brusek se uvádí počet kmitů za minutu. Otáčky se udávají v případě pásových brusek.

 • AKU Pily

  Kdo nechce řešit elektřinu ani benzin, tak právě pro ně jsou určeny aku pily, které pracují na baterii. Jsou vhodné pro domácí i pracovní využití. Kapacita a výběr baterie jsou hlavní parametry při výběru pily. Jejich výhodou je snadný start pouhým stisknutím tlačítka, tichý chod bez emisí a nízké vibrace. Tyto pily jsou čím více využívány při práci na zahradě. Jsou dokonale tiché při řezání. Všechny pily v naší nabídce jsou ve špičkové kvalitě, s výkonem, tichým provozem a ergonomickým designem.

 • Multinářadí

  Součástí aku techniky jsou akumulátory (baterie). Kvalitní baterie nebo akumulátory a jejich nabíječky jsou velmi důležité pro bezpečnou a kvalitní práci s jakýmkoli aku výkonem. Vhodně zvoleným akumulátorem dle kapacity a napětí můžeme dopomoci k tomu, že aku technika vydrží pracovat delší dobu. Kvalitní nabíječka zase umožní rychlejší nabíjení baterie. V naší nabídce naleznete moderní a kvalitní řešení s myšlenkou jednoho akumulátoru. Profesionální multifunkční nářadí pro řezání, řezání a broušení.

 • AKU Sešívačky

  Sponkovačka by neměla chybět ani v jedné domácnosti. Využijete ji v exteriéru i v interiéru. Tohoto praktického pomocníka využijete při čalounických, dekoračních nebo kutilských pracích. Se sponkovačkou přibijete nejrůznější materiály jedním stiskem. Akumulátorové sponkovačky si poradí is náročnými úkoly. Aku provedení zaručuje vysokou mobilitu, která poskytuje uživateli neomezené možnosti použití na jakémkoli místě.

 • AKU nářadí do zahrady

  Chcete-li sekat trávu bez hluku spalovacího motoru a přitom nezávisle na elektrické přípojce, nejlepší volbou jsou silné akumulátorové vyžínače. Zabezpečují tichý a spolehlivý provoz při údržbě zeleně v tichých zónách, zejména kolem nemocnic, škol, v parcích, obytných zónách. Jednotný systém baterií a nabíječky se používá na všechny akumulátorové přístroje Dedra. Všechny produkty mají vysokou kvalitu, tichý provoz a ergonomický design.

 • AKU Vysavače

  Pokud vás nebaví táhnout kabel za vysavačem tak nejlepší řešení pro vás je akumulátorový vysavač. Ten se obejde bez dosahu elektrické zásuvky, nezklame sacím výkonem. Díky nízké hmotnosti umožňuje pohodlný úklid. Akumulátorové vysavače jsou maximálně odolné a pracují také s velkou nečistotou. V naší nabídce naleznete akumulátorový vysavač, který vám pomůže s rychlým úklidem drobků, zvířecích chlupů a dalších nečistot v interiéru vozidla.

 • Kompletní řada SAS...

  Akumulátorové nářadí s vysokým výkonem a širokým spektrem využití. Akumulátory přinášejí obrovskou výhodu v nezávislosti na připojení k elektrické síti. Nemusíte hledat zásuvky a už vůbec táhnout prodlužovací kabely. S akumulátorovým nářadím můžete pracovat kdekoli, nehrozí poškození napájecího kabelu a úraz proudem. Aku nářadí má širokou a univerzální využitelnost a na jedno nabití dokáže pracovat i několik hodin. V této kategorii naleznete různé akumulátory, kladiva, brusky, nabíječky, utahováky jen je třeba si vybrat podle potřeby.

 • AKU Kompresor

  Akumulátorový kompresor je chytrý pomocník pro rychlé plnění pneumatik, míče nebo nafukovací hračky. Akumulátorový kompresor se proto vyplatí mít s sebou při cestách na dovolenou, kdy přednosti aku kompresorů oceníte nejčastěji. Tyto kompresory mají velmi snadnou údržbu a tak vám šetří čas. Kompresor disponuje praktickou rukojetí pro přenášení.

 • AKU rádio

  Akumulátorová rádia jsou skvělým pomocníkem na stavbách a všude tam, kde není přívod energie. Kvalitní a praktická rádia jsou konstrukčně navržena i do extrémních podmínek, můžete je tedy používat skutečně při každé práci. Rádio je napájeno kvalitními bateriemi. V naší nabídce naleznete různá rádia, reproduktory, jakož i baterie a nabíječky. Rozezvučte své dny v práci, dobrá nálada v práci zaručí, že vám půjde robota od ruky.

 • AKU lampa

  Akumulátorové lampy jsou vhodné pro různé druhy práce, kde není elektrický proud. Pokud si potřebujete posvítit na svou práci v dílně nebo na místech, kde není dostatečný přísun světla, určitě si oblíbíte akumulátorové lampy. Velkou výhodou akumulátorových lamp je dlouhá výdrž a optimální svítivost. Vysoká kvalita, nízká spotřeba energie a akumulátorová baterie jsou velké výhody těchto produktů, které si zamilujete. Pracovní aku svítidla vydrží i ty nejdrsnější podmínky v terénu a na pracovišti.

 • AKU vytlačovací pistole

  Akumulátorové vytlačovací pistole, které využijí nejen domácí kutilové. Pistole je určena ke stlačení silikonu, lepidla a tmelu. Lisovací síla umožňuje použití i velmi hustých hmot. Kvalitní akumulátorové pistole zajišťují přísun materiálu a perfektní dávkování. V naší nabídce naleznete kvalitní aku pistole s vynikajícím akumulátorem, který poskytuje dostatečně dlouhou dobu práce as prodlouženou dobou životnosti. Tuto pistoli ocení hlavně profesionálové při tmelení velkých ploch.

 • Akumulátory a...
 
Rozšířený filtr
na stránku
Zobrazeno 1 – 24 z 65 položek
Zobrazujem 1 - 24 of 65 položiek
Zobrazeno 1 – 24 z 65 položek
Close

Přihlášení