Close

Kategorie

Cena dopravy a postup balení

Nejrychlejší a nejkvalitnější doručení

Vždy děláme vše proto, aby Vám byla Vaše objednávka doručena co nejrychleji a nejkvalitněji.

Balíky doručujeme ověřeným dopravcem DPD, který Vám doručí Váš balík přímo do pohodlí Vašeho domova, práce či na jinou Vámi zadanou adresu. Samozřejmostí jsou také odběrná místa nebo alza boxy, kde si můžete balíček vyzvednout v čase, který Vám vyhovuje.

Pilex doprava 1

Ceník přepravy

Možnost osobního odběru na Sládkovičové 3287 v Ružomberku. Osobní odběr je ZDARMA!

Potěšte se nákupem nad 99,-€ s DPH při váze do 10kg a my Vás potěšíme dopravou ZDARMA!

Když bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás kontaktovat e-mailem i sms zprávou.

Cena balíkové přepravy zboží DPD kurýrem

Hmotnost
Cena
Hmotnost do 10kg
4,80 € s DPH
Hmotnost od 10kg - 30kg
15,20€ s DPH
Hmotnost od 30kg - 50kg
23,50€ s DPH
Hmotnost od 50kg - 100kg
52,80€ s DPH

Cena balíkové přepravy na odběrné místo

Názov
Hmotnost
Cena
DPD odběrné místo
do 3 kg
PŘIPRAVUJEME
Zásilkovna odběrné místo
do 5 kg
PŘIPRAVUJEME

Více než 10.000 odběrných míst po celé České republice

Hřebíky, dráty, spojovací materiál

Při objednávce nad 150kg bude účtována cena dopravy dle aktuálního ceníku přepravce. Při objednávce nad 500 kg doprava zdarma! Cena dodání zboží je platná v rámci území České republiky. Při zasílání zboží do zahraničí se přepravní náklady kalkulují individuálně.

Když objednáte do 12:00 hodin,
odesíláme ještě dnes!

Když nám odešlete objednávku ještě před 12 hodinou, můžete si být jisti, že zboží (pokud je na našem centrálním skladu – uvedeno vždy u produktu) budeme odesílat ještě v ten daný den. V případě víkendu v nejbližší pracovní den. Někdy to takhle rychle stihneme i s objednávkami do 14:00, ale to už nemůžeme 100% zaručit. Vždy však platí, že pokud v rámci objednávky nastane nějaký háček, obratem vás kontaktujeme a věc s Vámi operativně řešíme. Doručení objednávky v rámci České republiky následně trvá 2 - 3 pracovní dny.

Pilex doprava 2
Pilex doprava 3

Zboží vždy pečlivě kontrolujeme. Až následně posíláme k vám.

Záleží nám na tom abyste obdrželi to co jste si objednali a samozřejmě také chceme aby zaslané zboží nebylo nijak poškozeno. Proto většinu produktů před odesláním ještě fyzicky zkontrolujeme.

Zabalené zboží je naší reklamou a vizitkou naší práce

V ceně přepravy je zahrnuto dopravní i balné. Nikdy neúčtujeme žádné dodatečné poplatky na obalový materiál a podobně. Všechny zásilky balíme poctivě tak, aby se zboží nemohlo cestou nijak poškodit. Pokud by se však během přepravy přece jen stala nehoda a zboží by Vám přišlo poškozené zde je návod jak postupovat.

Pilex doprava 4
Pilex doprava 5

Číslo zásilky Vám přijde automaticky na mail, hned po odeslání balíku. Pokud byste jej nemohli najít, napište nám na eshop@pilex.sk a my Vám ho pošleme.

Recyklujeme obalové materiály

Krabice či výplně balíků v maximální možné míře recyklujeme. Používáme ty, které již byly použity dříve. Krabice pro balení zásadně nenakupujeme. Věříme, že to má smysl a vy naši snahu oceníte. Společně tak předcházíme plýtvání a zároveň šetříme přírodu.

Pilex odlíšte sa 6

Na konci celého procesu objednávky jste vy, náš zákazník

My si to samozřejmě uvědomujeme a děláme vše pro to, abyste byli spokojeni! Proto ke každé jedné objednávce přistupujeme individuálně a vždy se snažíme vyřešit vše co nejrychleji a k Vaší spokojenosti. Chceme abyste věděli a cítili, že se na nás můžete spolehnout v každé situaci. Děláme vše proto, aby Váš první nákup u nás byl jen začátkem naší dlouholeté spolupráce.

V případě jakéhokoli problému se na nás klidně obraťte

Věříme, že doručení zboží proběhne v pořádku tak, jak jsme výše popsali. Přesto, pokud jste si v doručovacím procesu všimli jakékoli maličkosti, které se vám nelíbily, budeme velmi rádi, když nám napíšete nebo zavoláte. Zpětná vazba je pro nás tím nejdůležitějším prvkem pro neustálé zlepšování.

Závazek ke 100% uhlíkově neutrálnímu doručování

Pilex doprava 7
Pilex doprava 8
Vzorky zdarma link
Výhody pro firmy link
98% zboží skladem link

Close

Přihlášení